Туристична програма лояльності «ТревелЧек»

Туристична програма лояльності «ТревелЧек»

ТревелЧек – це Туристична Програма Лояльності, завдяки якій Ви можете керувати ціною на свою путівку, залучаючи друзів. Більше туристів – дешевше путівка.

Програма Лояльності ТревелЧек була розроблена для збільшення кількості подорожуючих завдяки зменшенню купівельної вартості туристичних путівок та з метою популяризації подорожей у перехідний, кризовий період. Система розрахована на Основною перевагою Програми є відсутність будь-яких фінансових ризиків для пересічного споживача, за умови оформлення туру.

Ставши учасником такої програми ви не тільки економите свої кошти, але отримуєте реальну можливість не знижувати якість життя, незалежно від ситуації в країні та курсу валют.

Програма Лояльності ТревелЧек – це мистецтво подорожувати, не обмежуючись думкою про гроші!

Це мистецтво жити!

Користуючись програмою ТревелЧек Ви:

  • Самі встановлюєте розмір своєї знижки
  • Отримуєте кваліфікований підбір туру
  • Замовляєте тур лише у перевірених туроператорів.
  • Не обмежуєтесь ціною, вибираючи місце відпочинку
  • Платите за тури меньше ніж інші туристи
  • Надаєте друзям можливість поїхати дешевше
  • Можете повернути собі вартість туру протягом року
  • Витрачаєте з економлені кошти впродовж відпочинку

Калькулятор знижки

Розрахувати знижку

Вкажіть вартість туру та одне з запропонованих значень

Розрахувати знижку

Результати розрахунку

0
Вартість туру зі знижкою
%
0
% знижки
0
Тревел-фонд
0
Ви заощаджуєте

Як стати учасником програми ТревелЧек?

Оберіть тур. Якщо ви ще не визначились з датою, то вартість туру можете вказати приблизну (+/- 100 у.о.) У туристичній агенції „Тур де Львів” зробіть передоплату на свій майбутній тур у розмірі 25 % від вартості.
Реєстрацію ви можете здійснити у нас на сайті заповнивши форму або безпосередньо в офісі „Тур де Львів” Зареєструвавшись, ви отримуєте особистий номер та іменний тревел чек на повну суму туру. На цю суму вам буде нарахована знижка.
Нові учасники програми реєструються за попередньою схемою п 2. Кожен, хто зареєструється за вашою рекомендацією – стає членом вашої групи. Сума іменних тревел чеків вашої групи це Ваш безстроковий бонус.
Забронюйте в „Тур де Львів” конкретний відпочинковий тур з датою виїзду. Розрахуйтеся вашим іменним тревел чеком як 25%.
Відповідно до вашого бонусу розрахуйте % знижки за таблицею або на калькуляторі ТревелЧек. Отримайте свою знижку одразу при розрахунку за тур або продовжуйте збільшувати ваш бонус і отримайте компенсацію не пізніше 365 днів від дати початку туру.
Приклад

Гарячі пропозиції