Про нас

Про нас

Тур де Львів – це не просто ліцензована туристична точка продажу путівок у Львові. Це стиль нашого життя. Професіоналізм, надійність і креативність – наше кредо. Командний підхід – наша тактика.

Наша компанія створена у 2007р. І з того часу ми успішно вирішуємо проблеми відпочинку та дозвілля львів’ян та гостей міста. Відкриваємо „Закордон” та Україну для галичан, а Львів для всього світу. Для львів’ян робимо ближчими Турецькі пляжі, Єгипетські піраміди та Тібетські гори. Смак чеського пива і Баварських ковбасок, солоний вітер круїзів чи захоплюючий краєвид з Ейфелевої вежі, неперевершені гірські спуски чи загадкові малюнки пустелі Наска – з нами, шановні Панове, все стає набагато доступніше. З нами зможете відчути і встигнути все.

Професійний підхід до ваших проблем, зекономить ваш час і гроші.

Розроблені нами бонусні системи роблять ціни на тури дуже привабливими.

Надійна команда наших менеджерів працює лише з перевіреними партнерами.

Гарантією нашої професійності та успіху вважаємо не стільки отримані нами дипломи та нагороди, як приємні щирі подяки від наших туристів та роками підтверджену добру репутацію надійної турфірми.

Читайте про нас в інтернеті, запитуйте про нас у ваших друзів, аналізуйте, заходьте, і ... їдьте. Не сидіть на місці і не дозволяйте щоби життя пройшло мимо вас, коханих, в той час, коли всі вже їдуть через "Тур де Львів".

А щодо клопотів повязаних з відпочинком, не хвилюйтеся:

Ми зробимо все за вас!

Вам залишаємо лише вибір.

Гарячі пропозиції