Золота Підкова Львівщини

Програма туру.

8 годин

під замовлення

від250 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Під час цієї автобусно-пішохідної екскурсії Ви ознайомитесь з трьма замками Львівщини, які найбільше вціліли. Вони розкинулись на карті у вигляді такої собі підкови, тому екскурсію по замках Львівщини часто називають "Золота Підкова".

Зранку виїжджаємо зі Львова в сторону Києва і близько 70 км дороги екскурсовод Вас буде знайомити з історією краю та цікавими об'єктами, які будуть траплятися по дорозі. А далі на Вас чекають три замки:

Олеський замок один із найстаріших збережених в Україні замків. Перша згадка про нього датується ХІV ст. Замок пережив монголо-татар, належав литовцям, довгий час полякам. Це оборонний замок, вважається своєрідним ключем від Галичини та Волині, бо стоїть на перетині цих двох великих регіонів. В свій час належав таким відомим родам як Даниловичі, Собєські, Живуські.

На відміну від Олеського замку, Підгорецький не був замком оборонного характеру, збудований у стилі пізнього ренесансу в XVII ст., вважався однією з найрозкішніших резиденцій Європи. Свого часу був власністю польського короля Яна III Собєського.

Золочівський замок споруджений у 1630-х рр. на зразок цитаделі з бастіонами, у XVII-XVIII ст. належав Собеським і Радзивіллам. Він розташований на пагорбі і оточений валами, ескарпованими тесаним каменем. На подвір'ї замку стоять пізньоренесансний Великий палац та Китайський палац.

Поруч із замком є чудовий ресторан у середньовічному стилі, де можна пообідати.

В кожному замку Вас чекає цікава екскурсія ззовні та всередині, та відводиться вільний час, щоб погуляти та пофотографуватись.

До вартості не входить:

Вартість вхідних квитків:

Олесько: дорослі 45 грн, діти 9 грн.

На територію Підгорецького замку: дорослі та студенти 30 грн, учні 9 грн;

Підземелля Підгорецького замку: дорослі та студенти 8 грн, учні 4 грн.

 

Золочів:

- у Великий палац: дорослі 45 грн, учні 9 грн;

- у Китайський палац: дорослі 10 грн, учні 5 грн.

Фотографування — по 25 грн у Олеському і Золочівському замках.

Вадим Житомир
Добрий день, були на екскурсії 2 липня. Дуже сподобалась екскурсія, особливо сподобався Олеський замок і обід біля Золочівського замку ресторан "Гридниця" - було дуже смачно. Тур де Львів дякую за гарно проведені вихідні!

04/07/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити