А давайте поговоримо про …

Програма туру.

4 години

Львів

під замовлення

від850 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

"Давайте поговоримо про ..." Про що? Про те, про що ви вже давно хотіли з кимсь поговорити, поспілкуватися але не було часу, чи можливості, чи відповідного співрозмовника... Тепер у вас все це є. І тему задаєте Ви.

Насамперед давайте таки прогуляємося з Вами омитою дощами бруківкою, вдихнемо кавовий аромат Львівських кнайп, та помилуємося чудовою архітектурою. Поспостерігаємо, як на її фоні оживатимуть бронзові скульптури, та дивно зазвучить давно забута мелодія у виконанні місцевих вуличних музикантів.

До прогулянкової програми входить півторигодинна екскурсія Старим містом.

У супроводі майстра екскурсійної справи ви матимете змогу познайомитись з Перлиною Європи Львівським Оперним театром, ансамблем Вірменського Кварталу з Вірменською катедрою та Будинком Пір року, Площею Ринок з міською Ратушею, Чорною кам’яницею, Аптекою-Музеєм та будинком з афоризмами, колишнім Домініканськии костелом, побуваєте в головній римо-католицькій святині Латинській катедрі та колишніх усипальницях родів Боїмів та Кампіанів.

Далі, як кажуть у нас у Львові, "зависаємо" в одному з традиційно Львівських ресторанчиків, пабі чи спонтанно обраній кав’ярні і теревенимо про те, що вам цікаво. Про погоду, про Бандеру, про свої проблеми, про політику, про кохання, про релігію чи рибалку, останню моду чи паранормальні явища, та хоч про числа Фібоначчі або теорію функціонального аналізу... словом про любе та різне.

До речі, все це ми можемо з вами обговорити і під рівномірний цокіт копит, подорожуючи старим містом у відкритій кареті, і продовжуючи милуватися неповторними пам’ятками нашого славетного міста. Або ж традиційно: за порцією ситного обіду, за філіжанкою ароматної кави чи гальбою живого пива.

Ви обов’язково будете мати унікальну можливість порозмовляти про те, що вас давно цікавить та розслабитися, маючи чудового співрозмовника та уважного слухача. Єдиною умовою є завчасно повідомити тему на яку би ви хотіли порозмовляти, щоби ми підібрали вам фахівця або принаймні знавця з цієї області.

Після такого психологічного релаксу з новим другом Ви неодмінно відчуєте себе щасливішим і впевненішим ніж дотепер.

І нехай таким він вам запам’ятається – відкритий, цікавий, люблячий вас Львів.

 

Вартість програми: для 1 особи - 850 грн, для 2-ох осіб - 1200 грн.

Що включено:

- Екскурсія старим містом

- Гостина впродовж бесіди

- 0,5л живого пива або горнятко кави по-Львівськи

- Вхідні квитки

- Медичне страхування

До вартості не входить:

- Проїзд на кареті (800 грн за всіх)

- Послуги, не передбачені програмою

Артем Київ
Були у Львові в 2015 році з дружиною, відпочинок вдався на всі 100! Хороший готель, смачне харчування, з екскурсій обрали незвичну екскурсію "А давайте поговоримо про …"! Говорили про все, попався дуже класний екскурсовод - респект йому. дякуємо!

24/05/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити