Маємо честь запросити до Львова

Програма туру.

6 годин

Львів

під замовлення

від515 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Індивідуальна пішохідна екскурсія з професійним ліцензованим гідом. Зустріч туристів нашим представником у визначеному вами місці.

Рекомендований час початку: 12.00 – 14.00.

Екскурсія заманить туристів шармом старовинних кам’яниць, загадками львівських двориків, таємницями міських левів, ароматом справжньої кави, гірчинкою чорного шоколаду, духом старовини, букетом архітектурних стилів, бувальщинами та легендами, що їх пам’ятає львівська бруківка.

У суроводі майстра екскурсійної справи Ви поринете у світ Середньовічного Львова. Помилуєтеся ансамблем Вірменського Кварталу з Вірменською катедрою та Будинком Пір року, Площею Ринок з міською Ратушею (за бажанням, можна буде піднятить на Вежу Ратуші), Чорною кам’яницею, Аптекою-Музеєм, колишнім Домініканськии костелом, ансамблем Успенської церкви з вежею Корнякта.

Впродовж екскурсії ви наслухаєтесь цікавих бувальщин про львівських євреїв у єврейському кварталі, сфотографуєтесь поруч з засновником нашого міста Королем Данилом, побачите вагончик перших львівських електричних трамваїв, побуваєте в головній римо-католицькій святині Латинській катедрі та колишніх усипальницях родів Боїмів та Кампіанів.

Перерва на каву в одній з найкращих стильних львівських кав’ярень з оригінальною Старольвівською випічкою.

Посмакувавши кави та обговоривши особливості кавових звичаїв у Львові, продовжимо нашу прогулянку. Ознайомимося з перлиною Європи Львівським Оперним театром. Екскурсія по інтер‘єрах. Унікальна архітектура однієї з найгарніших споруд Європи кін. ХІX століття, чудовий вестибюль, дзеркальний зал, куртина Генріха Семирадського – всі ці надзвичайні речі поєднує в собі перлина Європейського мистецтва – Львівський театр опери та балету.

Під романтичний цокіт копит невеликий обїзд середмістя Старовинною каретою запряженою кіньми, яка підвезе вас під попередньо обраний вами ресторанчик.

Вечеря в одному з найкращих львівських ресторанчиків, у вибраному вами стилі які відображають дух Львова в інтер’єрах та поданому меню. Локалізація – Центр міста.

Що включено:

- Супровід ліцензованим професійним екскурсоводом

- Екскурсійна програма Львовом

- Екскурсія мистецтвознавця по Оперному театру

- Вхідні квитки

- Кава та десерт

- Екскурс до по міні броварні з можливістю поспостерігати за процесом виготовлення живого пива

- Пивна вечеря з 0,5 л живого пива, яке можна вибрати з 5 сортів

- Куратор від Тур де Львів впродовж програми

- Медична страхівка

До вартості не входить:

- проїзд каретою 150 грн з особи

- послуги непередбачені програмою

 

Додатково можна замовити:

- трансфер автомобілем від 50 грн

- квитки на виставу до оперного театру від 80 грн

Валентина Бердичів
Щиро вдячні туристичній агенції "Тур де Львів" за хорошу екскурсійну індивідуально підібрану програму. Все було на висоті. Хороших вам клієнтів і приємної роботи.

22/05/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити