Якщо у Львові дощ …

Програма туру.

3 години

Львів

під замовлення

від245 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Якщо Ви вперше завітали у наше романтичне місто, а Львів зустрів Вас типово своєю погодою: дощ, туман, вітряно... не засмучуйтесь, ми не дамо погоді зіпсувати Ваш відпочинок. Зрештою, без дощу Львів не був би Львовом.

Ми запрошуємо Вас на філіжанку кави у затишну кав’ярню чи на гальбу пива до типово Львівського ресторанчику. Сидячи у теплій затишній атмосфері, Ви почуєте неймовірні історії про місто та його жителів, історичні факти та легенди ...

А якщо повезе і дощ трохи вщухне, то наш гід уміло проводитиме вас від кав’ярні до музею, від костелу до ресторанчику так, щоби ви оглянути якомога більше. Тобто "поміж дощ" як кажуть у нас у Львові. А отже, беріть парасольку, і не сумнівайтесь, що навіть дощ не перешкодить вам отримати задоволення від старого, доброго Львова.

Що включено:

- Екскурсія по місту

- Кава з тістечком або пиво на вибір

- Супровід професійним гідом

До вартості не входить:

- Вхідні квитки до 25 грн

- Додаткове меню

- Послуги, не передбачені програмою

 

Додатково можна дозамовити:

- Обід на узгоджене з вами меню

- Трансфер до (від) готелю

Юлія Запоріжжя
Хочу поділитись враженнями від відпочинку. Планували приїзд у Львів дуже довго - вирішили приїхати самостійно, так воно і вийшло. Все було б добре, як не погодні умови( Планували погуляти самостійно без турфірм та екскурсоводів. Два дні дощ, сира погода - настрій зіпсутий. Треба рятувати ситуацію, перетелефонувала в декілька турфірм (запропонували стандартні екскурсії)...знову відчай. Звернулись в Тур де Львів, при першому дзвінку слухавку підняла привітна дівчинка. запропонувала декілька цікавих екскурсій, ми зацікавились. Нарешті обрали до нас прийшов цікавий екскурсовод Віталій! От і почався чудовий настрій, дощ падає, а ми гуляємо - подивились стільки цікавого і дощ вже не заважав. На закінчення було смачне частування штруделем з вишнею і смачною кавою з лікером. ДЯкуємо Вам за врятований відпочинок і за гарний настрій! Всім рекомендую!!!!!!!!! Щасливо Вам!

04/05/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити