Якщо у Львові дощ …

Програма туру.

3 години

Львів

щоденно

від55 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Якщо Ви вперше завітали у наше романтичне місто, а Львів зустрів Вас типово своєю погодою: дощ, туман, вітряно... не засмучуйтесь, ми не дамо погоді зіпсувати Ваш відпочинок. Зрештою, без дощу Львів не був би Львовом.

Ми запрошуємо Вас на філіжанку кави у затишну кав’ярню чи на гальбу пива до типово Львівського ресторанчику. Сидячи у теплій затишній атмосфері, Ви почуєте неймовірні історії про місто та його жителів, історичні факти та легенди...

А якщо пощастить, і дощ трохи вщухне, то наш гід уміло проводитиме вас від кав’ярні до музею, від костелу до ресторанчику так, щоби ви оглянути якомога більше. Тобто "поміж дощ" як кажуть у нас у Львові. А отже, беріть парасольку, і будьте певні, що навіть дощ не перешкодить вам отримати задоволення від старого, доброго Львова.

 

Додатково можна замовити:

• Обід на узгоджене з вами меню
• Трансфер до(від) готелю

Що включено:

- Екскурсія по місту;

- Кава з тістечком або пиво на вибір;

- Супровід професійним гідом.

До вартості не входить:

- Вхідні квитки до 25 грн;

- Додаткове меню;

- Послуги непередбачені програмою.

Оксана Київ
Це так прикольно! Ну я реально була ростроєна, коли ми зійшли з поїзда, і нас накрило зливою ще на вокзалі. Ну посиділи трохи в криївці, ну полазили по Ратуші...Все, думаю день пропав.:/ А потім пішли на каву і набрали в неті \"якщо у Львові дощ\". Молодці, хлопці! то така фішка! Було класно!

28/10/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити