Старольвівські коломийки

Програма туру.

3 години

Львів

під замовлення

від625 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Сюжет:

      Погляньте хто стоїть на розі будинку! Це ж Домініко, купець з Венеції, він тут часто промишляє, знає всі новинки, і не тільки купецькі. Домініко точно покаже нам багато львівських цікавинок: поведе до монахів-францисканців, що таємно підзаробляють продаючи місцеві наливки до Таверни пані Зосі. Розкішна Зося знана на весь Львів шинкарка, любить пригощати приїжджих гостей, то може і Вас почастує?!

А ще Домініко любить танці. Будьте певні, якщо зв’яжетесь з ним, то в той вечір вже точно затанцюєте.

В кожному місті є дві найважливіші особи: Кат і Бургомістр. І ніхто краще як купець не знає, як краще з ними підтримувати хороші стосунки, щоб з міста не вигнали та життя не загубили. То цінні зв'язки, Домініко ними дуже пишається і за будь-якої нагоди показує, що він товаришує в Міським керівництвом та й, загалом, є шанованою та поважною у Львові Персоною.

Під час театралізованого дійства відбудеться: частування наливками та коротка сценка з монахами і бочкою. Також пройдемось старовинними львівськими вуличками, слухаючи цікаві розповіді нашого гіда про історичні та архітектурні пам'ятки стародавнього міста. По дорозі Ви зустрінете хлопчика-газетяра, який зазиває Вас на місцевий концерт заїжджою танцювальної групи в супроводі знаменитого музичного бенду в фольк стилі. Прийнявши запрошення, ми потрапляємо на короткий виступ та майстер-клас по національному фольклорному танцю.

      Танцюють всі! У бажаючих є можливість сфотографуватися з танцюристами і національними атрибутами. Продовжуємо наш інтерактивний екскурс по старому місту і в стінах внутрішнього дворика Бернардинського монастиря зустрічаємо старого ката і його помічника, які розкажуть Вам про древніх методах покарань, а найсміливішим буде запропоновано випробувати деякі з них прямо на собі. Больові і неприємні відчуття виключені. Швидше це весело, а також хороший привід відчути себе допитливою дитиною і відверто подуріти. Залишаємо дотепного ката-філософа і в хорошому настрої продовжуємо наш екскурсійний шлях на площу Ринок, де нас привітно вітає Сам Пан Бургомістр і в його супроводі попрямуємо в ресторан на святкову вечерю. Побажавши всім гарного вечора, актори тепло прощаються з групою.

Протягом програми Вас фотографує професійний фотограф.

Ксения Мироновна
Экскурсия просто замечательная. Мы не только познакомились со Львовом, но и продегустировали львовские наливки, научились танцевать национальные танцы. Все актеры очень хорошо сыграли свою роль, это дело всей их жизни. А украинские девушки просто красавицы. Спасибо всем !!!

27/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити