Львів: коротка прогулянка

Програма туру.

1 день

Львів

під замовлення

від265 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Прибуття на залізницю. Зустріч туристів. Переїзд трамваєм до центру.

 

Пішохідна екскурсія "Вуличками Середньовічного міста"

Вас супроводжуватиме майстер екскурсійної справи, професійний ліцензований гід, який підлаштується під ваші особливі запроси, та узгодить з вами індивідуальний маршрут і темп екскурсійної прогулянки.

Шпацеруючи вузькими львівськими вуличками та провулками знайомимось з Містом середньовічним, яке рясніє об’єктами архітектурної спадщини ЮНЕСКО. Для Вас широко відкриває двері Львівська Опера, гостинно запрошує Вірменський квартал з ансамблем Вірменської церкви, велично вітає Домініканський собор, загадково кличе Аптека-Музей, привітно зустрічає Площа Ринок з Ратушею, несміливо відкривається Італійське подвір’ячко, зазиває органним акордом Латинська катедра, де в подвір’ї таємничо розташувалась Каплиця Боїмів.

Львів широко відкриває свої брами та радо запрошує гостей. Побуваємо всередині храмів, спустимося у криївку та відвідаємо знамениту шоколадну майстерню.

Обід в кафе у центрі Львова.

Автобусна екскурсія в ході котрої оглянемо основну греко-католицьку святиню Собор св.Юра, Університет, будівлю колишнього Шляхетського казино, оглянемо панораму міста з Висоти Високого замку, відвідаємо Личаківський некрополь, де кожен надгробок це історія Людини, що похована під ним, а також величезна історична та скульптурна цінність.

Серед найвідвідуваніших гробівців на Личакові: могили Івана Франка, Ігоря Білозора, Володимира Івасюка, Соломії Крушельницької, Станіслава Людкевича, Марії Конопніцкої, та ін., а також Меморіали військових українських та польських поховань.

Переїзд до центру. Вільний час, купівля сувенірів. Рекомендуємо відвідати виставку-продаж творів народних майстрів "Вернісаж".

Прощання зі Львовом. Переїзд трамваєм на залізницю.

Що включено:

- Пішохідна екскурсія „Вуличками Середньовічного міста”;

- Обід;

- Транспорт на автобусну екскурсію;

- Послуги гіда на автобусну екскурсію;

- Екскурсія по Личаківському некрополю;

- Супровід.

До вартості не входить:

- Вхідні квитки (орієнтовно 25 грн/ос);

- Послуги, не передбачені програмою.

Ілля Новоград-Волинський
Під час цього туру подивились весь Львів в прямому значені того слова. Трошки втомлені, але задоволені. купили сувеніри, випили каву - програму виконано! Приїдемо ще. Дякую.

20/05/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити