Весь світ для вас. Романтикам від Львова

Програма туру.

8 годин

Львів

під замовлення

від2720 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Рекомендований час початку програми 12.00 – 14.00.

 

Екскурсія "Львів романтичний"

Індивідуальна пішохідна екскурсія з професійним ліцензованим гідом "Львів романтичний" (можна замовити екскурсію каретою).

Екскурсія заманить Вас шармом старовинних кам’яниць, загадками львівських двориків, таємницями міських левів, ароматом справжньої кави, гірчинкою чорного шоколаду, духом старовини, букетом архітектурних стилів, бувальщинами та легендами, що їх пам’ятає львівська бруківка. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками та старими кварталами, внутрішніми двориками та Середньовічними площами.

Ви почуєте правдиві розповіді, легенди та романтичні історії древнього Львова. Заберемося на верхівку величної Ратуші посеред Площі Ринок щоб з келихом шампанського загадати разом зі своєю коханою половинкою найсміливіше бажання, а також помилуватись панорамою міста.

Випустимо в небо кульки з найзаповітнішими мріями - і вони неодмінно збудуться. Львів відкриє Вам найзагадковіші таємниці: побачите горду Оперу та величний Домініканський собор, унікальну Латинську Катедру та видатні каплиці довкола неї, а також багато іншого дізнаєтесь про Львів у супроводі майстра екскурсійної справи.

Завершиться наша екскурсійна прогулянка у колоритній львівській кав’ярні, де романтична пара посмакує філіжаночку ароматної кави турецьким способом (на піску), та оригінальної львівської випічки.

 

Фотосесія

А тепер запрошуємо вас на оригінальну годинну фотосесію у середньовічних чи національних костюмах у двох образах на вибір на тлі древнього Львова – найвишуканіших архітектурних декорацій, що так високо оцінюють навіть примхливі парижани. Після цього отримуєте на флешці до 20 стильних фотографій та професійну портретну роботу обраної фотографії, яку вам обов’язково доставлять прямо до готелю.

Однак сонце сідає за обрій і після насиченого подіями дня так хочеться побути наодинці з коханою людиною. Ваш супроводжуючий тепло прощається з Вами і після щирого побажання приємного вечора тактовно щезає. Тому що ...

У затишному львівському ресторанчику під легеньку музику на Вас чекатиме накритий стіл та романтична вечеря при свічках лише для Вас.

Після вечері - розкішний номер у готелі, фотосесійний портрет та келихи, що завжди Вам будуть нагадувати про мрії та почуття, якими Ви палали у цей день.

І все це лише для Вас... Лише для двох... Як і цілий світ від сьогодні...

Що включено:

"Комфорт" - 3785 грн / двох

- екскурсійна програма.

- підйом на ратушу.

- пляшка шампанського.

- кавовий почастунок.

- фото сесія у двох образах.

- 20 електронних фотографій.

- романтична вечеря.

- кульки мрій.

- обраний портрет.

- келихи.

- супровід гіда.

 

"Економ" - 2720 грн / двох

- екскурсійна програма.

- підйом на ратушу.

- пляшка шампанського.

- кавовий почастунок.

- фото сесія у одному образі.

- 10 електронних фотографій.

- кульки мрій.

- супровід гіда.

До вартості не входить:

"Комфорт"

- ночівля.

- особисті витрати.

- проїзд каретою.

 

"Економ"

- ночівля.

- особисті витрати.

- обраний портрет.

- келихи.

- романтична вечеря.

- проїзд каретою.

Анастасия Харьков
после свадьбы не имели возможности поехать за границу, поэтому решили отдохнуть в красивом городе Украины-Львове . Программу нам подобрали очень романтическою. Зная что мы молодожены, поэтому успели и посмотреть город, и пройтись по узким улочкам города, и посетить кофейни, и имели возможность продегустировать вино, а также насладиться друг другом. Спасибо за организацию. ТУР ДЕ ЛЬВІВ вы лучшие!

18/10/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити