Прага та Дрезден #нашілюдивсюди

Програма туру.

4 дні

Львів, Краків, Прага, Дрезден

згідно з графіком

від45 €

+38 067 305 83 63

Прага та Дрезден #нашілюдивсюди

 

Графік турів

Дата28.07, 4.08, 11.08,18.08, 25.088.09, 22.09
Вартість45 євро63 євро

* Факультатив  Дрезден - (28€)

Діти до 12 років не оплачують факультативи!

 

День 1

Львів.

12:00 - збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові.

12:30 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.

Приїзд до Кракова.

Пропонуємо факультативно екскурсію у Кракові (8€).

Нічний переїзд в Прагу.

 

День 2

Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків - Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста ... Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м'ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це - чудова і таємнича Прага!

 

Факультативно пропонуємо:

- унікальну екскурсію Празьким Градом (10€). Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

- «Якщо б було море пива…». Чехія! Тут, майже в кожному містечку, є своя пивоварня. Одні розвивались у сучасні комплекси і продають свої напої у всьому світі, а інші – законсервувались у «своєму столітті», саме тому їх пиво можна скуштувати лише тут. В Празі таких пивоварень є безліч. Тут полюбляють світле, чорне, мішане… Запрошуємо на дегустацію справжнього живого, пінного напою(8€).

Після, запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25€).

- екскурсію “Легенди Праги”. Ти прогуляєшся містом крізь століття, - містом наповненим легендами та правдивими історіями, що заворожують подих та заставляють серце битись швидше. Маловідомі романтичні вулички від Старомєстської до Малостранської площі розповідоатимуть про життя, мрії і трагедії духа страченого бургомістра. Поринь у світ тіней та загадок! (10€)

Збір групи. Переїзд в готель на околиці міста. Ночівля.

 

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Пропонуєм факультативно "колиску німецької Саксонії - Дрезден"* (28€). Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» - міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям. Пішохідна екскурсія.

Пропонуємо: Дрезденську галерею, або Галерею старих майстрів (18€) - одне з найбільших у світі зібрань живопису. Часто порівнюється з Лувром, Московським музеєм образотворчихмистецтв ім. А.С Пушкіна і галереями Ватикану. Саме тут, виставлена знайома кожному «Сікстинськамадонна» Рафаеля.

Пропонуємо: Кам'яний бастіон Саксонії - Бастай (15€). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували з'єднує кілька скель міст, який сам по собі став своєрідним дивом інженерії.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

 

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно 12:00.

Анна Херсон
Відвідали Краков, Прагу, Дрезден з компанією Тур де Львів. Задоволена послугами самого агенства, а щодо Європи, то коментарі зайві :) Звичайно хочеться більше часу оглянути самі міста, але скільки б його не було, все одно замало :) Дрезден неймовірний, рекомендую екскурсію у Саксонську Германію, для любителів горних ланшафтів саме те, а німецькі ковбаски з гірським повітрям просто неймовірні. Прага є Прага, вона золота, вона сяє, купається у розкоші. У нас була екскурсія о сьомій ранку, коли місто ще дрімає, а сонце уже встало, вулички не заповнені туристами і є можливість насолодитись "в моменті". Це була субота і ми зустріли наречених, для мене це було дуже символічно, адже мої батьки теж одружувались у Празі. Я думаю, що під час подорожі кожен знайде щось "своє" і залише частку душі у Празі. Удачі Вам і гарних подорожей :)

11/04/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити