Львів в коробочці... та ще й з бантиком!

Програма туру.

9 годин

Львів

під замовлення

від1845 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Львів зачаровує своїм древнім виглядом, він заворожує музикою вулиць, запашними ароматами кав’ярень. Це місто контрастів і місто здійснення мрій. Місто консервативне у своїй архутектурі, але таке сміливе у своєму наповненні.

І саме Львів хочеться подарувати Дорогій людині.

 

Опис програми:

Ранок! Він у кожного по різному починається, а тому в домовлений час кінна карета або ж ретро-автомобіль чекатиме біля Вашого дому. Вас довезуть до місця звідки розпочнеться знайомство зі Львовом. Розпочнеться екскурсійна програма "Львів!.. і кава на десерт".

Програма складається з двох частин:

 

Частина І "Маємо честь запросити до Львова"

Шпацеруючи вузькими львівськими вуличками та провулками, знайомимося з середньовічним містом: широко відкриває двері Львівська Опера, гостинно запрошує Вірменський квартал з ансамблем Вірменської церкви, велично вітає Домініканський собор, загадково кличе Аптека-Музей, гучно зустрічає Площа Ринок з Ратушею, несміливо відкривається Італійське подвір’ячко, велично зове Латинська катедра, в подвір’ї котрої таємничо розташувалась Каплиця Боїмів. Львів широко відкриває свої ворота та радо запрошує гостей.

 

Частина ІІ. Дегустація кавова з присмаком Старого Львова

Львівські кав'ярні завжди виділялись вишуканістю інтер’єру, стильним обслуговуванням, якістю кавового напою. Всі вони різні, але, поруч з тим, кожна дивує по-своєму. Кавомани дізнаються про історію виникнення кавового напою, шлях кави зі Сходу в Європу, яким чином ароматний напій потрапив до України. Запрошуємо поціновувачів кави посмакувати її чудовими сортами та послухати розповідь про кожен із них.

Продегустувавши арабіку, робусту, ароматизовану арабіку й фірмовий купаж, ви зможете визначитися з улюбленими відтінками. І, звичайно ж, пригощаємо тістечком. По завершенні кавової прогулянки Ви знатимете, де у Львові розташовані найколоритніші кав’ярні та чим відрізняється кава по-мексиканськи від кави по-грузинськи, чи по-варшавськи.

На завершення пропонуємо провести час в компанії благородних та красивих тварин – коней. Верхова їзда - ідеальний варіант, щоб розслабитися, набратися сил і поглянути на світ зі справжньої сторони. Кінні прогулянки набувають все більше прихильників та стають одним з найпопулярніших і найпрестижних видів відпочинку. Ви зможете за допомогою інструктора підібрати для себе коня, погуляти в лісі чи на манежі, сфотографуватись та прекрасно провести час в компанії дорогої людини.

Отож, відчувши себе "на коні", з сідла потрапляємо до карети з уже знайомим фурманом, котрий жваво доставить Вас до затишного львівського ресторанчика. А ось і бантик.

Чудовий день завершується, приємним вечором у романтичній атмосфері... Завчасно замовлений столик для двох при свічках, де за келихом хорошого вина матимете можливість вибрати та замовити собі страви по меню.

 

Вартість програми: 1845 грн / 1 ос

Що включено:

- Переїзд каретою готель – місце початку екскурсії та кінний клуб - ресторан.

- Послуги професійного екскурсовода.

- Дегустація 4 сортів кави з тістечком до кави.

- Урок верхової їзди тривалістю 1 год: робота 2 коней та 2 інструкторів.

- Вхідні квитки згідно екскурсійної програми.

- Бронювання столика в ресторані + аперитив в подарунок.

- Ваучер на романтичну вечерю.

До вартості не входить:

- Послуги, не передбачені програмою.

Валерій м.Черкаси
Дуже радий що звернувся саме до вашої фірми. Дякую Вам за свято яке ви нам створили на ці дні.Окрема подяка Марії за чудові і насичені розповіді про Львів. ДЯКУЮ.

15/02/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити