Нарешті Львів! І цілий день для себе!..

Програма туру.

11 годин

Львів

щоденно

від460 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

      Прибуття у м.Львів. Зустріч туристів представником від туристичної фірми «Тур де Львів». Переїзд до центральної частини міста.

      Дорогих гостей запрошуємо на екскурсію «Вуличками Середньовічного міста».

      Неквапливо шпацеруючи вузькими львівськими вуличками та провулками знайомимось з містом Середньовічним: широко відкриває двері Львівська Опера, гостинно запрошує Вірменський квартал з ансамблем Вірменської церкви, велично вітає Домініканський собор, загадково кличе Аптека-Музей, гучно зустрічає Площа Ринок з Ратушею, несміливо відкривається Італійське подвір’ячко, велично зове Латинська катедра, в подвір’ї котрої таємничо розташувалась Каплиця Боїмів. Львів широко відкриває свої ворота та радо запрошує гостей. До програми входить відвідання цікавих кнайп та крамниць.

      В ході екскурсії запрошуємо гостей на філіжанку справжньої ароматної кави в одну з найколоритніших львівських каварень з традиційною старольвівською випічкою. Продовжимо нашу прогулянку. По закінченні екскурсії екскурсовод порадить котрі місця варто відвідати у вільний час.

      Обід в одному з особливих ресторанчиків міста.

      Після нетривалого відпочинку продовжуємо нашу екскурсійну програму і запрошуємо відвідати екскурсію автобусно-пішохідну екскурсію «На княжих пагорбах».

      Автобус євро класу чекає на Вас, щоб продовжити знайомство з містом. На Вас чекає знайомство з Львівською Оперою, просп. Свободи. Також відвідаємо Університет, колишнє Шляхетське казино (тепер Будинок Вчених) – єзуїтський парк, оглянемо комплекс Святоюрського собору, що розкинувся на одному з львівських пагорбів, комплекс Львівської Політехніки, неоготичний костел св. Єлизавети. Помилуємося шедеврами Личаківського Некрополя та оглянемо панораму Львова з пагорбів Високого Замку, де можна випустити в небо кульки мрій.

      По завершенні прогулянки, запрошуємо на екскурсію на пивоварню.

    Під час екскурсії Ви відвідаєте один із найсучасніших музеїв України, аналогів якому не має. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім пивоваром, «доторкнутися» до історії пива та «зазирнути» в процес пивоваріння. Справжній пивовар, котрий відвідає музей - стає експертом в смакових якостях пива. Дегустуй та смакуй 4 видів кегового пива.

      Відчуваєш запах солоду!? Тоді гайда дегустувати…!

      Вільний час.

      Час на купівлю сувенірів.

      Прощання з містом Лева. Повернення додому.

Вартість програми:

   Для груп 50+5 – 460 грн/ос;

   Для груп 40+4 – 485 грн/ос;

   Для груп 22+2 – 570 грн/ос;

   Для груп 16+1 – 620 грн/ос.

 

Увага ! Програму можна відкоректувати за вашим побажанням та перерахувати під ваші потреби або за кількістю осіб у групі .

Що включено:

• професійний гід-екскурсовод на цілий день;

• екскурсія «Вуличками Середньовічного міста»;

• Частування кавою з тістечком;

• екскурсія автобусно-пішохідна «Австрійська спадщина Львова»;

• 1 обід;

• трансфер до пивоварні;

• екскурсія на пивоварні + вхідний квиток;

• дегустація 4-х видів пива;

• карта Старого міста для кожного туриста – В ПОДАРУНОК ;

• безкоштовне харчування водія (якщо група приїхала до Львова автобусом);

• опіка групи куратором від компанії.

До вартості не входить:

• Вхідні квитки орієнтовно – 50 грн/ос;

• Послуги непередбачені програмою.

Коллектив Рыбного порта Черноморск
Добрый день. Сотрудники Рыбного порта г. Черноморска благодарят турфирму «Тур де Львів», которая предоставила нам возможность прекрасно провести время во Львове 20.05.2017 г. По приезду в город на ЖД вокзале нашу группу, в кол-ве 82 человека , приветливо встретила менеджер ИРИНА и организовала наш отдых грамотно и профессионально. Огромное спасибо ИРИНЕ, а также двум экскурсоводам ЯНЭКУ и ВИТАЛИЮ, которые очень любят свой город, свою работу и самое главное людей. За один день они подарили нам прекрасные, незабываемые впечатления. Благодаря слаженной работе команды мы влюбились в сказочный город Львов и готовы познавать его историю снова и снова. С Уважением коллектив Рыбного порта.

02/06/2017

Володимир Житомир
Добрий день. Підготовки до нашої екскурсії тримали приблизно до місяць часу, перебрав багато фірм, але пропозиція від турфірми «Тур де Львів» підійшла по всіх параметрах (ціна і наповнення). Ось ми і приїхали (Житомиробленерго) на власному автобусі. При в’їзді у Львів нас зустрічала Ірина – менеджер від фірми, привітна дівчина, все розказала по програмі, ознайомила з місцями котрими ми проїджали (їхали ще приблизно 10 хв). Поставили автобус на паркінг (з тим у Львові дуже проблематично). І почалось наше знайомство зі Львовом, у нас був екскурсовод Іван – цікавий, феєричний молодий парубок. Дуже нам сподобалась екскурсія. Так як ми приїхали дуже раненько, через 2 год по екскурсії нас повели у затишну Львівську кав’ярню, жаль не пам’ятаю її назви. Вразило нас було 45 осіб, але такого швидкого обслуговування я ще не бачив! Почастувались кавусею на вибір, та пригостили шоколадним еКлером і пішли дальше оглядати вулички Львова. Чесно кажучи ми розслабились і вже не так швидко ходили за нашим екскурсоводом. Обід був смачний, ситний і що саме головне не треба було далеко іти, екскурсія плавно перейшла в обідню перерву і частування пивом. Екскурсія на пивоварню сподобалась, але пивовар захопився – тривала довгувато, ми вже хотіли дегустувати, а треба було ще екскурсію дослуховувати. Але воно того вартувало, випили пиво, ще й отримали подарунок, купили собі сувенірів… і дальше на екскурсію! Ми зовсім потомились, але самі вибрали таку насичені програму, вона дуже коректно і грамотно сладена (екскурсія – частування – екскурсія – дегустація) Останнє що ми бачили Личаківській некрополь – і все… екскурсійна частина закінчилась! По завершенні Ірина та Іван провели нас в хороші (не туристичні) магазинчики купити каву і шоколад. Всі задоволені і щасливі) Ще трошки вільного часу і їдемо додому. Велике дякую всім людям, які приклались до нашого відпочинку. Рекомендую цю фірму – будете задоволені їхніми послугами. А в нас попереду програма на 3 дні у Закарпаття також з Тур де Львів!!!!!

01/07/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити