Вас поєднає древній Львів

Програма туру.

4 години

Львів

під замовлення

від685 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Час початку програми: 12.00 – 14.00

 

Пішохідна екскурсія "Львів романтичний"

Екскурсія заманить Вас шармом старовинних кам’яниць, загадками львівських двориків, таємницями міських левів, духом старовини. Екскурсія ряснітиме оповідками, бувальщинами та легендами про любовні пригоди міщан середньовіччя та легендарних історичних постатей, королів та королев, яких заручив коханням древній Львів. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками та старими кварталами, внутрішніми двориками та cередньовічними площами.

Заберемося на верхівку величної Ратуші посеред Площі Ринок щоб помилуватись панорамою міста та загадати разом зі своєю коханою найзаповітніше бажання. Випустимо в небо кульки з найзаповітнішими бажаннями і вони неодмінно збудуться.

Львів відкриє Вам найзагадковіші таємниці, гордої Опери та величного Домініканського собору, унікальну Латинську Катедру та видатні каплиці довкола неї, а також багато іншого дізнаєтесь про Львів у супроводі майстра екскурсійної справи.

Завершиться екскурсійна прогулянка в колоритній львівській кав’ярні, де під керівництвом досвідченого бармена Ви власноруч приготує собі ароматну філіжаночку кави турецьким способом на піску (майстер-клас). Після чого смакуватимете разом філіжаночку ароматної кави з оригінальною львівською випічкою.

Однак сонце сідає за обрій і після насиченого подіями дня так хочеться побути наодинці з коханою людиною. Отож, ваш супроводжуючий тепло прощається з вами і після щирого побажання приємного вечора тактовно щезає. Тому що ...

У затишному львівському ресторанчику під легеньку музику вас чекатиме заброньований столик на двох.

Що включено:

- Екскурсійна програма.

- Підйом на ратушу.

- Кавовий майстер-клас.

- Кульки мрій.

- Супровід гіда.

До вартості не входить:

- Особисті витрати.

- Романтична вечеря.

Екатерина и Сергей Донецк
Здравствуйте, хотим выразить огромную благодарность экскурсоводу Марии. Приехали мы в зимний период и не ожидали что во Львове будет так хорошо. Просто счастливы ... Львов останется всегда в наших сердцах! Пока =)

14/05/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити