Автобусна екскурсія по Львову

Програма туру.

3 години

Львів

під замовлення

від100 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Ця екскурсія по Львову найкраще підходить для тих, хто за короткий період прагне побачити якомога більше. Екскурсія починається в центрі, на площі Галицькій, звідки ми рушаємо до найвищого пункту Львова — на гору Високий замок. Замок там не варто шукати, але панорама звідси відкривається вражаюча. З висоти пташиного лету ми побачимо все місто, як на долоні.

Після цього, вирушимо у Царство Мертвих. Личаківське кладовище, попри дещо упереджену думку, вважають найгарнішим у Східній Європі і обов’язковим місцем для відвідин у Львові. На користь цього говорить і той факт, що ще в середині XVIII століття закохані пари призначали побачення у новоствореному скверику з красивими алеями поміж пам’ятників та гробівців. Його називають "личаківським некрополем" або "львівським Вавелем". Це "музей під відкритим небом", де зібрана найкраща сакральна скульптура Львова.

І на завершення - "візитівка міста", один з найдавніших і найгарніших його храмів, - собор Святого Юра. Святиня, яка розміщена на одному з львівських пагорбів, ще здалеку привертає увагу позолотою куполів, а зблизька вражає розкішшю барокового оздоблення та експресивністю скульптур, серед яких є роботи "українського мікеланджело" Йогана Георга Пінзеля.

До вартості не входить:

Вартість вхідних квитків на Личаківське кладовище:

- 25 грн для дорослих;

- 15 грн для студентів та школярів;

- 10 грн для дітей.

Владислав Херсон
Привіт всім! У Львові був вперше, приїхав по роботі, але встиг ще подивитись місто. Гуляти і дивитись Львів самому скучно, тому вибрав собі автобусну екскурсію. Подивились Собор Святого Юра, Личаківське кладовище, і Високий замок (ех, важко було виходити на вершину, але не потім про це не пожалів – краєвиди надзвичайні). Ще й до того познайомився з хорошими людьми! Дякую дівчаткам з Тур де Львів за добру пораду і за гарну екскурсію.

05/05/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити