Тустань + бойківські вечорниці

Програма туру.

1 день

Урич, Розлуч, Львів

під замовлення

від475 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Зустріч групи з представником нашої компанії.

Переїзд автобусом єврокласу в c.Урич.

Урич. Неприступна фортеця Тустань, що виросла серед скель, височіла на сорокаметрових каменях-пісковиках. Чотири століття вона боронила кордони від загарбників, поки не була зруйнована татаро-монголами. Зараз залишки середньовічної фортеці можна знайти в заповіднику, що носить її ім'я.

Відвідання музею „Тустань”. Експозиція розповість Вам про побут, традиції та історію карпатського краю. Після музею – екскурсійний огляд скельного комплексу. Оглядаємо руїни замку-фортеці Тустань, котрі привертають увагу численних подорожніх, туристів, етнографів, істориків. Для них місцеві жителі навколишніх сіл складають численні легенди, перекази.

Тустань – унікальне місце, що дає нам уявлення про будівництво наскельного типу фортець, аналогів якому важко знайти в Європі.За скелями знаходиться чудодійне джерело, а тому не забудьте взяти ємкості, щоб набрати цілющої води.

 

Східниця. Після огляду руїн замку-фортеці переїзд до відомого бальнеологічно-курортного містечка Східниця.

Запрошуємо на обід. Страви бойківської кухні.

 

Розлуч. Після обіду вирушаємо с. Розлуч.

Розлуч - розкинувся в долині річки Розлучанки, біля витоку річки Дністер. Розташований Розлуч за 125 км від Львова та 15 км від райцентра на висоті 590 м над рівнем моря.

Запрошуємо на бойківські вечорниці.

 

Бойківські вечорниці

Бойківські вечорниці повертають нас до духовних джерел самобутнього українського етносу. Під мелодію чарівної скрипки, неповторної сопілки, під звуки акордеона, клич бубна староста і старостіна вітають подорожніх хлібом-сіллю та запрошують до просторої зали.

Столи накриті дарами гір. А який бойко може обійтися без солом’яного капелюха, а бойкиня – без квітучої пов’язки зі стрічками на голові. За мить уся святкова зала «рясніє» цим ужитковим атрибутом горян. Вечорниці розпочинаються виставою «Бойківське весілля» з усім прадавнім ритуалом. Дзвенять келихи, лунають пісні «Розпрягайте, хлопці, коней», «Палала сосна, палала…» та багато інших.

Оголошується танець молодих, де поряд з ними кружляти мають право лише молодиці. Не обходиться без традиційного «гірко». Ця «процедура» особливо до сподоби гостям, адже приїхали вони, щоб відпочити, набратися свіжих вражень та повернутись до своїх далеких домівок збагаченими духовно. Тому разом з імпровізованою молодою і молодим курортні пари й собі припадають одне до одного в гарячих і солодких обіймах. Витинають троїсті музики, линуть дотепні коломийки і бойківські латканки. А ось посеред залу з’являється гурт дівчат «Чарівні бойківчанки».

А поза межами зали, коли гори вже вкрились вечірніми сутінками, збираються туристичні аматори біля ватри. Звісно, не обходиться і без перваку, настояного на пахучих травах, смачного печеного м’ясного їства, більше відомого в народі як шашлик.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 - 475 грн/ос

Для груп 40+4 - 610 грн/ос

Для груп 22+2 - 740 грн/ос

Для груп 16+1 - 785 грн/ос

Що включено:

- автобус євро класу

- екскурсійний супровід під час програми

- екскурсія фортецією «Тустань»

- вхідні квитки

- обід

- бойківські вечорниці

До вартості не входить:

- особисті витрати

- послуги, не передбачені програмою

Анастасія Ігорівна Львів
Якщо робочий графік не дозволяє вибратись командою на кілька днів на відпочинок,то одноденні поїздки виручають. Випадково потрапила на "Тур де Львів" ,але не помилилась. Організація на високому рівні. Крім розважальної програми на вечорницях, була і екскурсійна програма,під час якої ми черпнули для себе нову інформацію. Дякуємо!

12/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити