Закарпатська княжна

Програма туру.

3 дні

Мукачево-Берегово-Чинадієво-Косино-Яноші

під замовлення

від1985 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

День 1

Зустріч на залізниці. Переїзд транспортом єврокласу в Мукачево. Розміщення в готелі.

Мукачево

Обід в ресторані, в меню страви лемківської кухні (напр., лопатки підбивані (суп зі шпарагівкою), торганя + грибна підливка з шишками (биточки в соусі), овочевий салат, компот/чай/кава, хліб).

Екскурсійна програма в місті.

Мукачево з’явилось 10 столітті біля замку "Паланок", оберігаючи торговельні шляхи, які йшли із гірських перевалів. Замок за свою довгу історію багато раз перебудовувався. Ця могутня фортеця височіє на завмерлому вулкані над усім Закарпаттям і до сьогодні.

Будучи на Закарпатті ми не можемо відмовити собі в задоволенні продегустувати закарпатські вина, що отримали всезагальне визнання та популярність, а тому переїздимо до винного погреба в Берегово. Там гостям запропонують скуштувати 12 сортів місцевих вин та коньяків в приватному погребі. На суд поціновувачів чудових напоїв репрезентовані з широкого асортименту як легендарні, так і ексклюзивні сорти.

Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 

День 2

Сніданок. Переїзд на територію мисливського палацу угорського графа Шенборна.

Театралізована гра-командоутворення «У пошуках загублених у паралельному світі»

Згідно легенди в цих лісах колись жив молодий лицар закоханий у бідну дівчину. Почуття були щирі, а тому не зважаючи на багато перешкод вони побрались. Дівчина дуже боялась втратити своє кохання і попросила карпатських мольфарів зварити таке зілля, від котрого він ніколи б не перестав її любити а також дав їм довге молоде життя. Їй вдалось передати молодому лицареві готовий напій, він його отримав і випив. Та дівчина забула про важливу деталь – напій потрібно було випити у невеликій кількості. Вона про це не попередила. Її коханий випив все до останньої краплі і час для нього почав протікати значно повільніше, він не дорослішав, не старів і за короткий період залишився жити в своєму зачарованому часовому вимірі, а молода княжна в часі пішла вперед. Так вони загубились у паралельних світах.

Але ще не все втрачено! Ви – саме ті обрані, котрі зможуть зібрати складники іншого напою-протидії. Команди проходять маршрут, який складається з командних та костюмованих станцій. Виконуючи завдання та відгадаючи загадки учасники заробляють та збирають частини старовинного манускрипту. Склавши всі частини, команди зможуть знайти місце де знаходяться Лицар та Княжна. Коли зустрічають Лицаря, команди при готують чарівний напій.

Програма організована у вигляді активної гри. Команди ведуть спеціально підготовлені тренери-інструктори. Завдання і правила формулюються так, щоб команда отримала максимальний досвід у взаємодії на шляху до досягнення мети. Успіх залежить від зусиль кожного, тому учасникам доводиться діяти разом «єдиною командою». Вправи і завдання дозволяють практично випробувати і «прожити» стратегії взаємоії, які склалися в даній ситуації.

Інструктори надають команді максимум свободи в роботі, направляючи і координуючи працю і хід обговорень в гурті. Їх завдання зробити так, щоб люди в групі відкривали в собі і партнерах по команді нові якості, створювали нові довірчі стосунки і усвідомили всі переваги роботи в єдиній команді.

Поспішіть! Закохані вже довгі роки чекають на Вашу допомогу!

Обід в ресторані в Чинадієво.

Повернення в Мукачево. Вільний час в місті. Приготування до вечірньої програми.

Вечеря-банкет в ресторанчику поблизу Мукачево. На столі - страви угорської кухні, в залі – музики-лемки, котрі під веселі ритми запросять учасників програми затанцювати запальний чардаш.

Ночівля.

 

День 3

Сніданок. Переїзд в Косино. Купання в термальних басейнах.

Косино

Комплекс «Термальні води Косино» розташований у с. Косонь, Берегівського району, що на Закарпатті. На території 200 річного дубового гаю, площею 8 гектарів. Територіальне розміщення комплексу поблизу кордону з Угорщиною суттєво вплинуло на стиль, в якому він виконаний. В основному, це австро-угорський стиль, якому відповідають біла штукатурка і коричневе дерево, специфічні різьблення по ньому.

На території працюють 4 термальних басейни, а також 2 великі басейни з прісною водою. Цілюща вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті, під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води прямує із самого серця землі, та, згодом, охолоджується на своєму шляху. Глибина свердловини 1190 метрів під землею. На поверхню вода потрапляє з температурою близько +55°C, охолоджується до і подається у басейни.

На території комплексу також розташована 1-ша офіційно відкрита в Україні фан-зона братів Кличко.

Переїзд на обід в с.Яноші. Обід приготований зі страв традиційної угорської кухні.

Після обіду – повернення до Львова на залізницю.

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити