Активний відпочинок зі сплавом

Програма туру.

3 дні

Сколе

під замовлення

від1728 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

День 1

Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі.

Переїзд автобусом єврокласу до м.Сколе, поселення в готель 3*.

Невеликий перепочинок.

Рафтинг

Тут пропонуємо одноденний сплав. Адже це чудова нагода відпочити в спекотну погоду від метушливих буднів. Сплав доступний для людей будь-якого віку та фізичної підготовки, а також має відпочинковий характер.

Рафтинг по Опору та Стрию – це найпопулярніший маршрут для водного туризму у Львівській області. Під час подорожі учасники отримують неймовірний заряд екстріму, проходять численні пороги: зливи, шивери, прижими, перекати. Цей маршрут не є складним, але є дуже ефектний. Сплав на туристичних катамаранах по р. Опір та р. Стрий – це: мальовничі ландшафти, скелястий каньйон, травертинові скелі та геологічні відслонення, печери і гроти, казкові острови, пам’ятки природи, історії, архітектури.

Сплав ідеально підходить для груп – новачків, оскільки після проходження кожної перешкоди русло стає спокійним, і учасники мають можливість відпочити Обід буде на одній із зупинок по маршруту сплаву. Страви, приготовані на вогнищі: юшка, куліш, а також овочі та фрукти.

По завершенні сплаву – переїзд до готелю. Вечеря.

Час для відпочинку Вечеря. Ночівля.

 

День 2

Сніданок Переїзд до відпочинкового комплексу, де розміщений альпін-парк.

Програма командоутворення на базі мотузкової лазанки.

Альпін-парк

Мотузковий парк або альпін парк – це розвага для починаючих альпіністів. Хочете відчути себе альпіністом? Тоді Вам до нашого альпін-парку в якому Ви зможете подолати обраний рівень складності, та здивувати себе й усіх колег, своєю майстерністю та спритністю. Комплекс перешкод різної складності, розташованих на певній висоті над землею, об'єднаний в маршрути залежно від сценарію квесту, допоможе вам розкрити свої фізичні можливості.

Мотузкові парки - це безпечний та цікавий спосіб провести час, удосконалюючи свої навички ознайомитися з основними принципами роботи з мотузкою й альпіністським спорядженням, відчути себе справжнім екстремалом. Атракціон розрахований як на досвідчених екстремалів, так і на тих хто вперше завітав до світу активних розваг.

Програма оформлена у вигляді тематичної гри-квесту, головними завданнями котрої є:

- створити умови для підвищення рівня ефективної комунікації в структурі компанії, а також зміцнення командного духу.

- створити передумови для зміцнення довіри і взаємовиручки між співробітниками, а також підвищення їх ініціативності і відповідальності.

- допомогти усвідомити кожному учасникові важливість свого особистого вкладу в досягнення успіху всієї команди.

- отримати емоційний заряд позитиву від спільної роботи.

Обід.

По завершенні – переїзд в відпочинковий комплекс поблизу Сколого, де буде можливість порибалити та поваритись в чанах, наповнених джерельною водою, з духмяними карпатськими травами.

На вечерю-банкет нам запропонують страви з мангалу, а також буде можливість розважитися та потанцювати.

Пізно ввечері повернення в готель. Ночівля.

 

День 3

Сніданок. Вільний час на річці. Обід.

Переїзд до Львова на залізничний вокзал (чи іншу узгоджену з Вами точку). Дорогою – фото пауза на водоспаді Кам’янка. Мальовничий каскад, що падає з висоти 4-5 метрів. Вільний час на фотографування та купівлю сувенірів.

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити