Карпатський трамвай і Скелі Довбуша

Програма туру.

1 день

Львів, Бубнище, Вигода, Гошів

згідно з графіком

від295 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Дати виїздів:

02.0706.0709.0713.0716.07

 

Програма туру

виїзд зі Львова (08:00) – Бубнище (скелі Довбуша)– Вигода (обід і карпатський трамвай) – Гошів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:00).

 

Опис екскурсійних об’єктів

Скелі Довбуша - Бубнище. Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

Вигода – Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотиригодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат.

Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. Після повернення додому Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.

Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.

Що включено:

- проїзд комфортабельним автобусом;

- супровід гіда-екскурсовода;

- екскурсійне обслуговування в музеях;

- страхування на час подорожі.

До вартості не входить:

- вхідні квитки в музеях, карпатському трамваї;

- харчування.

 

Вартість вхідних квитків:

- Карпатський трамвай: 70 грн./особа;

- Скелі Довбуша: 2 грн./особа;

 

Харчування: Обід: відбувається в кафе “Vigoda” та складається з наступного меню: салат з молодої капусти, грибна юшка, картопляне пюре, биточки, узвар або чай, хліб. Вартість: 60 грн./особа.

Максим та Настя Городок
Доброго дня, з Тур де Львів їздили вперше, але все сподобалось менеджер Ірина запропонувала хороший не дорогий варіан відпочинку за містом на 1 день. Все нам підійшло і поїхали. Група виявилась дружня, хороший екскурсовод - дякуємо за чудові сонячні вихідні.

16/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити