Шпацер по – Львівськи

Програма туру.

2 дні

Львів

під замовлення

від960 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

1 день

Прибуття у м.Львів. Зустріч туристів представником від фірми.

Сніданок. Поселення в готелі (згідно правил поселення).

Виїзд на пішохідну екскурсію до центра міста.

Запрошуємо відвідати цікаву, пізнавальну екскурсію «Маємо честь запросити до Львова» - пішохідна оглядова екскурсія, що познайомить гостей з найцікавішими та найзнаковішими місцями в нашому місті: Львівський Оперний театр, Площа Ринок з Ратушею, Вірменський квартал та Вірменська катедра, пам.Гасовій Лямпі, Домініканський собор, Аптека-Музей, Королівська кам’яниця, Латинська катедра з каплицями, комплекс Успенської православної церкви, а ще Львів - це цікаві мистецькі галереї, тематичні ресторанчики, кав’ярні, цукерні та майстерні смаколиків.

Обід в одному з особливих ресторанчиків міста Лева.

Після нетривалого відпочинку продовжимо екскурсію і підемо оглядати перлину міста Львова.

Екскурсія «Інтерֹ’єри Оперного театру»

Львівський Оперний театр – перлина та окраса міста, яка є однією із найкрасивіших споруд Європи. Театр вразить відвідувачів неповторним фасадом, декорованими скульптурними композиціями з мотивами грецьких міфів та статуями муз. Аттик театру увінчує зображення «Слави» з позолоченою пальмовою гілкою, символом найбільшою нагороди для людей, які присвятили своє життя мистецтву. Вестибюль Опери запрошує продовжити знайомтво з Театром. Своїми інтер’єрами зачарують Дзеркальний та Глядацький зали. Впродовж екскурсійної прогулянки гості дізнаються багато цікавого про життя людей, що творили і жили цією Перлиною Європейської Оперної Сцени.

Вільний час.

Відвідання вистави в театрі ім.М.Заньковецької або опери в театрі опери та балету ім.С.Крушельницької.

Ночівля.

2 день

Виселення з готелю. Сніданок.

Переїзд до Музею народної архітектури та побуту у Львові «Шевченківський гай».

Екскурсія в скансені

Шевченківський гай - етно-парк, музей просто неба, який розташований на лісистих горбах Львівського плато і тому, вдало об'єднує горбистий ландшафт, відновлену рослинність Карпат і дбайливо перенесені історичні споруди з різних регіонів Західної України. На території музею, що становить 36,5 га, відтворено 110 пам'яток народної дерев'яної архітектури (серед них: хати 1749-1860 років, господарсько-виробничі споруди - водяний млин, вітряки, сукновальня, тартак, кузня, олійня), 7 храмів, які є найбільшою добіркою сакральної архітектури у світових скансенах; музейне фондосховище (21тис. експонатів), з яких унікальною є збірка рукописів і стародруків.

Під час екскурсії Ви відчуєте атмосферу кожного мікросела різних регіонів Західної України, почуєте про життя тодішніх українців, відвідаєте олійню, хатину з музичними інструментами, водяний млин, козацьку слободу, пасіку, та звіринець, а також ознайомитеся з такими ремеслами, як: ткацтво, прядіння, миловаріння.

Переїзд до центральної частини міста.

Обід з галицькими стравами.

Бути у Львові і не спробувати кави?! Такого просто не буває. Тому запрошуємо всіх туристів продегустувати цей ароматний напій.

Львів – це не лише красиві пам’ятки архітектури, цікаві люди, котрі його творили, велична скульптура та унікальна історія, а й неймовірно цікаві та затишні тематичні кнайпи, ресторанчики та кав’ярні. Ми Вас запрошуємо в місто кавових ароматів та шоколадної насолоди. Ви матимете нагоду «на екскурсійний десерт» посмакувати ароматною кавою (туристи дегустують 3 види кави та тістечко), котру власноруч приготують майстри кавової справи. Попиваючи каву туристи дізнаються про історію виникнення кавового напою, шлях кави зі Сходу в Європу, яким чином ароматний напій потрапив до України, а саме до Львова.

Вільний час.

Прощання з містом – повернення додому.

Вартість програми:

Для груп 50+5 – 960 грн/ос;

Для груп 40+4 – 980 грн/ос;

Для груп 22+2 – 1055 грн/ос;

Для груп 16+1 – 1095 грн/ос.

Що включено:

- Послуги професійного гіда;

- 1 ночівля в готелі 3*;

- 2 сніданки;

- 2 обіда;

- Екскурсія "Шпацер по-Львівськи";

- Екскурсія "Інтерֹ’єри Оперного театру";

- Екскурсія в "Шевченківському гаю";

- Кавова дегустація;

- Подарунок - туристична карта міста;

- Опіка групи куратором від фірми.

До вартості не входить:

- Вхідні квитки: Латинська катедра - 3грн, Вірменська церква - 2 грн, Оперний театр - 30 грн, Шевченківський гай - 30 грн.

- Квитки в театр;

- Додаткове харчування;

- Послуги, не передбачені програмою.

Туристи :) Миколаївщина
Група туристів з Миколаївщини висловлює щиру подяку туристичній фірмі «Тур де Львів» за організацію нашого відпочинку. Ми вже вдруге звернулися до цієї фірми і отримали масу задоволення від організованого для нас відпочинку. Ми дуже вдячні п. Ірині за вдало підібрану програму, за те, що вона врахувала всі наші індивідуальні побажання. Хочеться висловити вдячність екскурсоводам п. Марічці, п. Івану, п.Сюзанні за надзвичайно змістовні та цікаві розповіді про пам’ятки Львівщини. Дуже сподобалися всім подорож у Олеський замок, поїздка у Жовкву та Крехів, дегустація кави з марципанами, подорож до Шевченківського гаю. Усі ми настільки були зацікавлені представленими екскурсіями, що навіть дощова погода, яка нас супроводжувала, не завадила отримати гарний настрій та масу задоволення. Величезне всім спасибі! До нових подорожей!

22/06/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити