Командна гра

Програма туру.

10 годин

Львів

під замовлення

від354 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Тімбилдінгова гра, основою якої є командний підхід до виконання завдань. Група ділиться на 2 команди і розходиться з однієї точки у Львові. По ребусам шукає замовлений нами транспорт, який доставляє їх на територію заміського відпочинкового комплексу серед справжнього лісового царства. Поселення в номери.

Рекомендовано легкий обід.

 

Початок гри:

Команди зустрічає інструктор, який інформує їх про правила та мету гри. Завдання здебільшого на спритність і логіку мислення.

 

Серед завдань:

Перший етап: перехід по мотузках середнього та складного рівня. Для учасників зі слабою фізичною підготовкою пропонується перехід по мотузковій трасі слабкого рівня для початківців у супроводі інструктора.

Другий етап : стрільба по мішенях.Кожен учасник має право на три вистріли з пневматичної зброї після чого бали додаються.

Третій етап: командні ігри, що не потребують спеціальної фізичної підготовки, але випробовують гравців на згуртованість та взаєморозуміння під час виконання чергових завдань.

Після проведення церемонії нагородження, святкова вечеря (меню на замовлену вами суму).

Вільний час для відпочинку (є більярд, сауна, футбол, міні гольф, можливість порибалити). Також ви матимете змогу насолоджуватися чудовим краєвидом, а свіжий подих соснового лісу, чисте повітря допоможуть забути про усі буденні турботи поринути у світ безмежного спокою та краси.

Святкова вечеря (можна з живою музикою)

Ночівля на місці або від'їзд і ночівля у Львові.

Програма наступного дня на ваш вибір.

Тривалість гри: 8-10 годин.

Протягом гри учасники виконують завдання, які потребують згуртованості команди, злагоджених дій, розумової активності, вироблення спільної тактики.

 

Можна додати:

+ 30 грн/ос англомовний командний супровід або + 50 грн з особи*

* Всі завдання і станції англійською мовою

+ 50-100 грн з особи, на замовлену вами суму, обід залежно від меню

+ 25 грн/ос медична страхівка та страхівка від нещасного випадку

Галина Львів
Організація корпоративного відпочинку була на високому рівні. Дівчатка організували транспорт,який доставив нас до місця нашого заходу та тімбілдинг на території комплексу.Завдання були дуже надзвичайно цікавими.Всі залишились задоволеними.Дякуємо!

08/07/2017

Богдан Київ
Було все: і розваги, і змагання,і святкова вечеря. Відпочинком були задоволенні всі. Дякуємо!

20/02/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити