Страйк бол

Програма туру.

12 годин

Львів

під замовлення

від130 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Тривалість однієї гри складає від 3-х до 12-ти годин, залежно від території, ігрового сценарію і кількості гравців.(Рекомендований час 4-6 годин).

Місце проведення на вибір: руїни старого замку, територія середньовічного замку, ліс в околицях Львова, покинуті склади.

Гра, під наглядом інструктора, грунтується на командному суперництві. Командна екстремальна гра, в якій стрільба ведеться з малопотужної пневматичної зброї. В основному. Учасники діляться на дві або більше команди, і, за спеціально розробленим для них сценарієм, змагаються в пошуку артефактів, виконанні завдань і одночасно "відстрілюють" супротивника.

Чесність тих, що грає, буде наріжним каменем страйкбола, оскільки відповідальність за дотримання правил, (на відміну від пейнтбола), лежить на гравцях. Це означає, що уражений за правилами гравець повинен самостійно визнати факт поразки, негайно надіти добре помітну пов'язку червоного чи білого кольору і перейти в табір або інше обумовлене сценарієм місце з якого зручно буде спостерігати за ходом гри.

Екіпірування. Як ігрове спорядження гравці використовують так звану м'яку пневматику, приведену в дію електродвигуном, газовою сумішшю або мускульною силою самого гравця. У спорядження гравця, окрім зброї, обов'язково входять захисні окуляри, що витримують впритул попадання пластикової кульки. ( входить у вартість)

 

У комплекс ігрової програмної розваги входить:

• Обід і пляшка хорошого Львівського пива( 0,5л)
• Аква-парк 2 години по приїзду у Львів.
• До ціни організації страйкболу включено:
• Індивідуальний сценарій;
• Інструктор;
• Захисні окуляри;
• 1000 кульових кульок/ на ос.

Микола Львів
ООООО....емоції зашкалюють. Гру організували в руїнах старого замку.Це було дійсно круто. Рекомендуємо всім хто вміє активно відпочивати!

20/02/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити