Альпін-парк

Програма туру.

6 годин

Львів

під замовлення

від235 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Альпін – парк складається з трьох рівнів складності:

Жовтий рівень (Початковий) – висотою 1,5 – 2м. Вартість: 35 грн.

Червоний рівень (Середній) – висотою 6 – 7 м. Вартість: 55 грн.

Синій рівень (Складний) – висотою 10 – 12м. Вартість: 75 грн.

Мотузковий парк або альпін парк – це розвага для починаючих альпіністів. Хочете відчути себе альпіністом? Тоді Вам до нашого альпін-парку в якому Ви зможете подолати обраний рівень складності, та привернути до себе увагу усіх відпочиваючих, своєю майстерністю та спритністю.

Комплекс перешкод різної складності, розташованих на певній висоті над землею, об'єднаний в маршрути залежно від складності та сценарію, допоможе вам розкрити свої фізичні можливості.

Мотузкові парки - це безпечний та цікавий спосіб провести час, удосконалюючи свої навички ознайомитися з основними принципами роботи з мотузкою й альпіністським спорядженням, відчути себе справжнім екстремалом.

Атракціон розрахований як на досвідчених екстремалів, так і на тих хто вперше завітав до світу активних розваг.

Для груп пропонуємо комплексну програму з проживанням, харчуванням сауною та іншими розвагами за містом у чудових природних умовах. Вас чекає маршрут з 11 етапів на вибір на висоті від 3 до 5 м. Подорож завершується багатометровим спуском по тросу на підвісному ролику. Атракціон розрахований як на досвідчених екстремалів, так і на тих хто вперше завітав до світу активних розваг.

Для індивідуального прорахунку та складення програми просимо звертатися за телефонами, вказаними на сайті.

Зоряна Львів
Довго обирали як урізноманітнити свої вихідні.Знайшли в інтернеті пропозицію щодо мотузкового парку. ДІйсно можна відчути себе справжнім альпіністом. Організація була на високому рівні.

20/02/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити