Хмільний вік-енд або час брати Берлін!

Програма туру.

4 дні

Львів, Прага, Берлін

згідно з графіком

від88 €

+38 067 305 83 63

Вартість туру:

Дата27.07, 10.08, 24.08, 7.09
Вартість88 євро

*Факультатив  Празьким Градом (10€)

Тур з відкриттям чеської візи. Туристи до 25 років включно не оплачують консульський збір.

 

День 1

18:00 - збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові.

18:30 - виїзд зі Львова.

Перетин україно-польського кордону.

Нічний переїзд у Чехію.

 

День 2

Прибуття у Прагу.

Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків - Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста ... Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м'ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це - чудова і таємнича Прага! Оглядова екскурсія.

Чехія.

Факультативно пропонуємо:

- унікальну екскурсію Празьким Градом (10 €). Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

- «Якщо б було море пива…». Чехія! Тут, майже в кожному містечку, є своя пивоварня. Одні розвивались у сучасні комплекси і продають свої напої у всьому світі, а інші – законсервувались у «своєму столітті», саме тому їх пиво можна скуштувати лише тут. В Празі таких пивоварень є безліч. Тут полюбляють світле, чорне, мішане… Запрошуємо на дегустацію справжнього живого, пінного напою (8€).

- екскурсію “Легенди Праги”. Ти прогуляєшся містом крізь століття, - містом наповненим легендами та правдивими історіями, що заворожують подих та заставляють серце битись швидше. Маловідомі романтичні вулички від Старомєстської до Малостранської площі розповідоатимуть про життя, мрії і трагедії духа страченого бургомістра. Поринь у світ тіней та загадок! (10 €)

Після, запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 €).

Поселення у готель. Ночівля.

 

День 3

Сніданок.

Переїзд у Берлін.

Берлін - місто з незвичайною історичною долею. Сьогодні Берлін - найбільше місто Німеччини і за площею, і за чисельністю населення. Саме тут Ти побачиш: Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, новий Центральний вокзал - найбільший і найсучасніший в Європі, Бранденбургські ворота, Рейхстаг, Урядовий квартал, Королівську оперу... і це ще не все що чекає на тебе у могутньому місті Берлін! Пішохідна екскурсія.

Рекомендуємо відвідати:

- екскурсію "Чарівний Берлін" (15 €). Сьогодні Ти маєш змогу побувати на Бульварі Зірок, ознайомитись з Соні Центром — символом та серцем Берліна! А також побачити місце проведення Берлінського кінофестивалю та безліч інших цікавих та захоплюючих місць.

- музей Пергамон (25 €), щоб насолодитися класичним грецьким, вавилонським, римським і східним мистецтвом та архітектурою. Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар "Пергамону" 165 року до нашої ери з Малої Азії. Це гігантська мармурова святиня, оточена яскравими рельєфами богів, яка неодмінно зачарує Ваш погляд.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

 

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно 19:00.

Що включено:

- проїзд автобусом єврокласу;

- проживання у готелях 2-3*;

- харчування - сніданки в готелях;

- супровід керівника групи;

- оглядові екскурсії згідно програми туру;

- групове медичне страхування.

До вартості не входить:

- консульський збір - 35 євро (туристи віком до 26 р. та пенсіонер - безкоштовно);

- послуги візового центру - 22 євро;

- візова підтримка - 10 євро (попередня оплата; для туристів, яким необхідна віза);

- обов’язково 1 факультативна програма позначена зірочкою, вхідні квитки;

- особисті витрати.

Ірина Пустомити
Цей тур мені порекомендувала моя подруга, адже сама побувала вже в ньому. Особливо мені сподобалась Прага. Це чудове, просто казкове місто. Берлін вразив своєю величністю та непідступністю. Дякую гіду Андрію за професійність і допомогу та менеджеру Наталі за терплячість та уважне ставлення.

10/01/2017

Марія Стрий
Дуже чудовий і захоплюючий тур. Берлін строгий і могутній, а Прага загадкова та чарівна! Словами емоцій не передати. Готелі чудові, комфорт в автобусі на високому рівні. Головне, щоб настрій був хороший і тоді тур вдасться на всі 100%. Подорожуйте, бо це прекрасно!

08/11/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити