Загадка Древнього Граду

Програма туру.

3 години

Львів

під замовлення

від180 грн.

+38 095 203 36 09

+38 098 065 79 55

Легенда:

В Старезному зруйнованому часом та людьми місті, десь посеред лісів Трансільванії, в Загубленому туманному замку доживає віку сивочолий мольфар. Багато він бачив на своєму віку, тисячі людей з різних усю приїздили до нього за ліками та порадами… він всім допомагав та нікому не міг відмовити. Час ішов, люди прибували… і так з року в рік.

Одного дощового вересневого ранку він як завше прокинувся і пішов поставити чан з водою на вогнище. Побачивши своє відображення в джерельній воді злякався – скроні стали білими від сивини, брови понуро-насуплені, а зморщене обличчя виглядало «вічно усміхненим». Згадав Старий, що колись в юності його дід згадував про таємний напій, котрий той мусить зварити і випити як посивіє остання волосинка на його голові. Але де ж запис ?!

- Де запис?! Де запис ...

Від того часу небагато піску пересипалось в клепсидрі, Старий мольфар і досі шукає дідусів запис… Що ж там було написано? Як повернути молодість?

- Кому під силу розгадати цю таємницю?!

 

... Перед початком квесту група ділиться на команди та вибирають капітана за принципом випадковості. Кожен капітан команди отримує пакет з інструкціями, який всі капітани розкривають одночасно за сигналом. Потім розходяться в різних напрямках згідно шифрування інструкціям отримані в пакеті.

На наступних пунктах призначення їх очікують костюмовані персонажі, які дають команді завдання, пояснивши правила. Для виконання команда висуває 1-3 учасника, а в інших випадках усі учасники беруть участь у випробуваннях.

Після успішного проходження станції капітан винагороджується пазлом з частиною точного розміщення місця в якому приховано скарб, а також знову отримує чергову шифровку з орієнтиром місця знаходження другої станції.

При переході від одного пункту до наступного можуть по дорозі підібрати в певному місці точну дешифрувати підказку. Таких станцій із завданнями буде відповідно 6 (+\- згідно кількості команд-учасників). Всі команди будуть проходити одинакові станції, але в різній послідовності. Всі закінчують на більш-менш однаковій відстані від місця призначення і виконавши останнє завдання отримують пазл-картинку з точною адресою куди і біжать наввипередки. Бажано, щоб учасники не були інформовані про це до початку квесту.

На місці скарбу за вашим бажанням замість скарбу знаходять підтвердження свого виграшу, який їм збираються урочисто вручити після гри. Наша рекомендація: залишити на місці скарбу втішні призи для тих, хто програв.

Що включено:

- Оренда території парку-готелю;

- 8 костюмованих акторів;

- Реквізит;

- Інструктор;

- Супроводжуючі команд;

- Індивідуальний сценарій;

- Куратор від фірми.

До вартості не входить:

- Обід у ресторані;

- Медична страхівка та страхівка від нещасного випадку;

- Вартість приза.

Мирон Київ
Квест за містом,не просто квест, а ціла атракція з акторами. Все продумано до дрібниць: доїзд нашої команди до місця проведення квесту, зустріч, навіть завдання підібрали під тематику нашого відпочинку. Супроводжуючі команд дуже ввічливі та веселі люди. Позабавлялись на урааааааа) Дякуємо!!!

12/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити