Ех життя студентське!

Програма туру.

2 години

Львів

під замовлення

від120 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

За умови доєднання до групи вартість: 120 грн/ос.

Для груп передбачені знижки - запитуйте.

Вікова категорія: від 12 років.

 

На Вас чекає екскурсія–вистава, яка перенесе вас у життя студентів минулого та розповість про історію розвитку освіти у Львові.

Ех , життя студентське ! Чи то пак спудейське. Адже саме так називалися студенти у нашому древньому Львові . Отже Ех життя! Грошей немає, Штани латані, Латина заїла ... Але все одно весело! І Пива хочеться ... Це, панове, дивно, але це не наша реальність, це, вибачайте,ХVII століття !

Маєте чудову нагоду помандрувати середньовічним Львовом та натішитися, спостерігаючи за студентським життям того часу.

Два спудеї Єзуїтського колегіуму понуро бредуть по Місту ... Нудно щось ... Йой нудно... О! Старий Мойзес йде ! Ану , постривай , лихварю! Попався!

Чим закінчиться зустріч ?

А за рогом, в Русинському кварталі , при бурсі , у дворі ... Учитель Русин щось вичитує своєму бурсакові ... Цікаво, а що ?

А давайте заглянемо ще до Єзуїтів . Кажуть , що у них найліпше вчать ... А чого вчать? Цікаво, чому це МОНАХ - професор такий сердитий ? А звідки це у спудея Яцка синець під оком?

І ще , панове , забіжімо на пару століть вперед ... Коли для українців настали тяжкі часи за Польщі ... Довелося навіть « Таемний Університет» організовувати ...Уявляєте? Студенти просили викладачів про лекції. Знання, вони дорожче золота! Чи вдасться дослухати лекцію до кінця? А то ж заарештувати можуть! А ще... та багато ще чого!

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити