Вуличками Середньовічного Львова

Програма туру.

4 години

Львів

під замовлення

від45 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Орієнтовна програма (має певні поправки до певного стилю):

Ця екскурсія для тих, кого манить чар старовини, легенди, загадки і таємниці старих вуличок, букет епох та стилів, львівська бруківка, непересічні споруди та їх мешканці. А головне - це та неповторна атмосфера давнини, яку фрагмент за фрагментом відчувають на собі екскурсанти. У супроводі майстра екскурсійної справи ви зможете розшифрувати загадкові написи на стінах, пізнати таємниці львівських левів, дізнатись про побут та життя давніх львівян, львівські традиції, тощо - це класика львівської старовини.

Екскурсія знайомить з найцікавішими спорудами пл. Ринок, включно з відвіданням Музею-Аптеки та Італійського дворику. Далі маршрут проляже повз величну Римо-католицьку катедру та унікальну каплицю Боїмів, площу І. Підкови. Екскурсанти дізнаються чимало цікавого про львівських монахів-єзуїтів та про споруди цього ордену. Вулиці Шевська та Краківська допровадять до вірменського кварталу, який ховає чимало цікавих історій та естетичних ракурсів. Вірменська катедра та вірменське подвір'я вартують особливої уваги. Домініканський собор та комплекс Успенської церкви як правило не залишають байдужих. Екскурсанти ознайомляться з рештками львівських фортифікацій, почують про облоги та героїчну оборону міста, почують про легенди і бувальщини пов'язані з львівськими євреями та монахами бернардинцями, і ще багато цікавого, що розповість вам екскурсовод.

 

Маршрут по об’єктах:

пл.Митна – через дворик заходимо на територію колишного бернардинського костелу (вхід в середину) – пам. Леопольду фон Захер Мазоху – шоколадна майстерня – єврейський квартал – Арсенал – ансамбль Успенської церкви – пам.Івану Федорову - загадуємо бажання на пам.знаку Н.Дровняку – кол.Домініканський костел – Вірменський квартал – Будинок Пір року – пам.Гасовій Лямпі – Вірменська Катедра (вхід в середину) – вул.Краківська виводить нас на Пл.Ринок – Ратуша – Аптека-Музей – Італійський дворик – Чорна кам’яниця – Королівські палати – Латинська катедра з каплицею Кампіанів (вхід в середину) – Каплиця Боїмів в Кафедральному дворику – пам. І.Підкові – кол.єзуїтський костел – пам. Шевченку – увагу туристів звернуть на так званий пам'ятник ”Свободи” – завершуємо екскурсію розповіддю про Оперний театр.

 

Екскурсія може відбуватись у стилі:

• Середньовічному
• Батярському
• Ретро-стиль
• Національному
• Готичному
• Казковому
• Стилі мушкетерів
• Іншому

 

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити