Львів батярський

Програма туру.

3 години

Львів

під замовлення

від120 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Вартість розраховується під вашу групу. 

За умови доєднання до групи вартість: 120 грн/ос.

Кількість персонажів: 8 осіб.

Гід також одягнений у дусі тих часів і бере участь у сценах.

Запрошуємо Вас в ті часи, коли дама входила до приміщення, а чоловіки вставали і знімали капелюха ... Пройдімось по вуличках довоєнного Львова, де гуляли Батяри. Саме так називали у Львові людей, які любили собі пожартувати, трохи похуліганити, мали свій сленг, або як її називали "гвару" та виспівували пісеньки власного витвору. Потім їх підхоплювало все місто і було весело! Тим не менше, батяри й самі потрапляли в різні халепи, які іноді бували смішними і не дуже... Отже, давайте прогуляємося вулицями Львова тих часів ... Ось на лавочці сидять два батяра, щось бурхливо обговорюють. Давайте дізнаємося, що сталося.

... Трохи далі видно старенький трамвайчик тих часів. Батяри, до речі дуже любили кататися на підніжках і звісно, не завжди з квитками! Поговоримо з паном Колейовим (так називали працівника залізниці) і славнозвісним картярем та пройдисвітом тих часів - паном Робертом. І може він покаже нам парочку своїх шахрайських фокусів. А ось вниз по вулиці знаходиться чудовий капелюшний салон. Біля вітрини стоїть, не відриваючи очей, пані Докторова . Її ніяк не може відтягнути від вітрини чоловік - пан Доктор... Адже там такі прекрасні новинки, з самого Парижа!

Поспостерігаємо, чи вдасться пані умовити свого чоловіка на ше один капелюшок, і гайда на площу Ринок. Там на нас чекає пан Меценас (так називали адвокатів того часу). Він безнадійно закоханий у пані Докторову, навіть вірші на цю тему вигадав... Але про це дізналися батяри і тут таке почалося! ! Переінакшили на свій лад, сміються над цим... Тож послухаємо батярських пісеньок.

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити