Львівська казка для маленьких туристів

Програма туру.

2 години

Львів

під замовлення

від85 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Вікова категорія: 5-10 років.

Казку по- Львівськи почнемо із зустрічі з володарем нашого міста - самим королем Данилом Галицьким! Він заснував його і переживає за його долю. Для того, щоб місто розвивалося, процвітало, було багатим і знаменитим, він має помічників, яких ми зустрінемо прогулянкою. Це по-перше Будівничий. Він проведе нас нашими середньовічними вулицями і в доступній формі, розповість, як будувалося місто. Як Львів заселявся різними народами. Навіть покаже приборканого дракона , якого переміг князь ... Тепер цей дракон охороняє Будинок Львівських легенд, і плюється вогнем тільки раз на добу (тепер він дуже дисциплінований !).

А далі дорогою ми зустрінемо головну помічницю Данила - Фею Львівських вулиць. Вона дуже працьовита ! Мусить постійно стежити, за роботою домовичків. Скільки у нас гарних будинків, стільки в них і живе домовичків, і їх усіх потрібно привести до порядку!

Головний помічник у Феї - міський Сажотрус. У будинках на території старого міста стоять грубки, обкладені красивим кахлем. За ними і доглядає Сажотрус! Щоб сажі в димоходах не накопичувати, щоб птахи не вили там гнізда - бо якщо заб'ються вони, тоді буде біда ... А ще кажуть, що якщо потерти гудзик на курточці сажотруса - то тоді виповниться найпотаємніше бажання. Ми спробуємо!

У кожного старого міста є свій дух. У Львові теж є дух міста - пан Левко! Правда так себе називати він дозволяє тільки своїм друзям , а офіційно його звуть Лев Львович. Це дуже солідний пан , одягнений за останньою модою 19 століття - в капелюсі, з тростиною ! Він з'явився тоді, колиЛьвів ще тільки-но будували, і з тих пір живе в цьому місті завжди і у всі часи. Правда доводиться переодягатися йому в кожному столітті так , як одягалися тоді люди. Тож за час свого існування він накопичив величезний гардероб.

А під кінець нашої казки дітлахи знову зустрінуться з господарем міста - Данилом Галицьким, і він на прощання відкриє Вам один із секретів нашого міста ...

Марія Львів
Замовляла екскурсію на день народження сина.Було дуже цікаво,весело та пізнавально. У театралізованій формі екскурсія сприймається значно легше.Діти задоволені ,а разом з ними і я. Дякую! Рекомендую!

06/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити