Самбір та Кульчиці: під золотим оленем

Програма туру.

8 годин

Самбір, Кульчиці

під замовлення

від110 грн.

+38 097 953 45 02

Переїзд зі Львова до Самбора.

Самбір

Згідно з історичними даними, Самбір ще старіший за Львів, тому не дивно, що тут збереглося чимало визначних пам’яток архітектури.

Отож оглянемо центральну площу міста – Ринок. Тут один до одного притулилися старі житлові будинки XVII–XX століть. В центрі Ринку височіє будівля Ратуші – це не тільки давній осередок міського самоврядування, а й туристичний об’єкт. Подолавши приблизно 110 сходинок, виходимо на її вежу і оглянемо Самбір з висоти пташиного польоту.

Пройдемо до Костелу Івана Хрестителя (XVI ст.). В архітектурі цього храму цікаво переплітаються риси готики та ренесансу. Це діюча римо-католицька церква, тому під час богослужінь тут лунає жива органна музика. За переказом, всередині святині є місце загадування бажань, спробуємо його знайти …

Побуваємо у церкві Різдва Богородиці, всередині якої зберігаються мощі святого Валентина. Храм побудований у XVIII столітті у стилі бароко і на сьогодні є діючою греко-католицькою церквою.

Також до плану екскурсії по місту Самбору можемо запропонувати відвідати Музей “Бойківщина”, який розміщений в колишній парафіяльній школі. Тут можна побачити унікальну колекцію речей селянського побуту бойків і відтворену повстанську криївку зі зброєю і особистими речами українських партизан.

Кульчиці

Продовженням екскурсії є поїздка в село Кульчиці (8 км від Самбора). Це батьківщина легендарної постаті – Юрія Кульчицького, людини, яка врятувала Європу від захоплення турками. Його знають і поважають в Європі не лише через його героїчний подвиг, а й за те, що навчив європейців пити каву, відкривши у Відні першу кавярню. Про нього ходять легенди, розказують на екскурсіях у Відні, йому ставлять пам’ятники.

Розповімо також про відомого односельчанина Кульчицького – Петра Сагайдачного, який відіграв важливу роль та здобув велику славу у битві під Хотином 1621 року.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 - 110 грн/ос

Для груп 40+4 - 130 грн/ос

Для груп 22+2 - 190 грн/ос

Для груп 16+1 - 210 грн/ос

Що включено:

- транспорт єврокласу;

- послуги гіда-екскурсовода;

- мед. страхування;

- куратор від фірми.

До вартості не входить:

- Харчування: Можна зробити пікнік і пообідати власними харчами або замовити смачний обід у місцевому кафе;

- Вхідні квитки в музеї.

 

Вартість вхідних квитків: музей «Бойківщина» в Самборі: дорослі – 10 грн., діти і студенти – 5 грн., підйом на Ратушу: загальний – 8 грн., музей Петра Сагайдачного в Кульчицях: дорослі – 5 грн., діти і студенти – 3 грн.

Ірина Львів
Дякую Тур де Львів за організовану екскурсію на Самбірщину. Нас зачарували храми та костели міста, а також діткам сподобався обід, спасибі менеджеру за комфортний відпочинок.

07/11/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити