Стільське городище

Програма туру.

6 годин

Миколаїв, Стільське городище, Іллів

під замовлення

від100 грн.

+38 097 953 45 02

Під час цієї мандрівки пропонуємо відвідати:

Стільсько

Навколо Миколаєва збереглись залишки давньоруського городища, зокрема печери, а точніше – узгір’я з печерами, біля яких жертовний камінь. Це все територія найбільшого давньослов'янського городища. Вчені гадають, що саме тут більш як 1000 років тому знаходилося головне місто слов'янської країни - Велика (Біла) Хорватія.

Перекази повідомляють, що під городищем, глибоко під землею, знаходилося підземне місто. Вчені стверджують наявність тут підземних лабіринтів і не виключено рукотворного походження.

Ілів

Ілів – це невеличке село, розташоване в пагорбистій місцевості і з усіх боків оточене лісами. Воно простягнулось у вузькій долині, вздовж невеликої річки Іловця. Назва села походить від великих ялинових лісів, які росли тут у давнину (у Карпатах здавна ялину називали «Іла»).

На високій скелястій, вкритій лісом Токаревій горі, що височить над південною околицею села, у давнину існувало городище. На цій горі досі є сліди двох концентричних оборонних валів та ровів. Тут же, з боку села, на стрімкому схилі розташовані три невеликі печери. Одна з них — це печера-кімната, видовбана у скелі людськими руками. Очевидно, в Ілові, як і в сусідньому Стільську, було городище та капище білих хорватів. Тут оглядаємо також стару деревяну церкву.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 – 100 грн/ос

Для груп 40+4 – 120 грн/ос

Для груп 22+2 – 190 грн/ос

Для груп 16+1 – 210 грн/ос

Що включено:

- транспорт єврокласу;

- послуги гіда-екскурсовода;

- мед. страхування;

- куратор від фірми.

- стінгазета;

- фото на згадку.

До вартості не входить:

- харчування;

- витрати, не передбачені програмою.

Микола Львів
Були тут другий раз. Вдруге їздили з групою учнів. Вражає все: від тисячолітніх печер до екскурсовода ,який є дуже обізнаною людиною та фахівцем своєї справи! Мені було дуже цікаво ,адже ніде більше не чув про Білу Хорватію.

11/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка: