Свірзький замок

Програма туру.

6 годин

Свірзький замок, с. Свірж

під замовлення

від100 грн.

+38 097 953 45 02

Свірзький замок розташований у селі Свірж, що на Львівщині. Свого часу поселення мало статус міста, тепер це велике село, яке стоїть на берегах одноіменної річки. Місцевість тут надзвичайно приємна, такі собі Карпати в мініатюрі, вздовж узбіччя видніються круті, досить дивного вигляду скелі.

Замок побудований князями Свірзькими у XV ст., а в другій половині XVII ст. перебудований галицьким каштеляном Олександром Центнером.

Прямокутний у плані замок має два подвір'я: велике - житлове і мале - господарське. Верхнє (житлове) подвір'я оточене з півночі та сходу одноповерховими корпусами з підвалами, з півдня - двоповерховими. Із заходу до верхнього подвір'я прилягає нижнє. Обидва подвіря з'єднуються сходами. Південне крило верхнього подвір'я завершується прямокутними трьохярусними вежами. По його осі розташована в'їзна вежа, до якої веде дерев'яний міст, перекинутий через рів.

Своєрідність білокам'яних ренесансних деталей і орнаментів робить замок однією з найцікавіших пам'яток.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 - 100 грн/ос

Для груп 40+4 - 120 грн/ос

Для груп 22+2 - 170 грн/ос

Для груп 16+1 - 190 грн/ос

Що включено:

- транспорт єврокласу;

- послуги гіда-екскурсовода;

- мед. страхування;

- куратор від фірми.

До вартості не входить:

- вхідний квиток - 10 грн/дор, 5 грн/дит;

- харчування;

- витрати, не передбачені програмою.

Олена Львів
Велика подяка туристичній фірмі Тур де Львів та менеджеру Віталію за організовану поїздку у Свірж. Замок гарний, але потребує реставрацій, зачаровує довколишня природа та атмосфера, яка переносить нас у ті стародавні часи. Також спасибі екскурсоводу Михайлу за цікаві розповіді, які наші діти слухали із захорпленням і ще довший час обговорювапли у класі.

14/01/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити