Жовква - Крехів: Шляхами польських королів

Програма туру.

8 годин

Жовква, Крехів

під замовлення

від100 грн.

+38 097 953 45 02

Пропонуємо екскурсійну поїздку до Королівської Жовкви та Крехівського монастиря. Жовква – це ідеальне ренесансне місто. Тут ви побачите старовинну Площу Ринок, Замок Жолкевських, Ратушу, Костел Лаврентія та Станіслава, унікальні розписи Юліана Буцманюка в василіянському монастирі, єврейську синагогу та Домініканський костел.

Наступна зупинка, Крехівський монастир. Це мальовничий куточок, що розкинувся посеред пейзажів чарівного Розточчя. Оборонний комплекс з високими стінами, бійницями, оглядовими вежами і глибоким ровом для захисту від татар. Монастир відомий своєю захоплюючою історією, легендами та чудотворними іконами. Ми оглянемо територію монастиря, церкву Преображення та Покрови Борогодиці, будинок новіціату. Мальовничим лісом прогуляємось до святого джерела, що знаходиться на відстані 1 км від монастиря та піднімемось до печери, що розташована в скелі „Камень Тимоша”. Саме та поселились перші монахи в Крехові Іойл та Сильвестр.

Вартість програми:

Для груп 50+5 - 100 грн/ос

Для груп 40+4 - 120 грн/ос

Для груп 22+2 - 170 грн/ос

Для груп 16+1 - 190 грн/ос

Що включено:

- транспорт єврокласу;

- послуги гіда-екскурсовода;

- мед. страхування;

- куратор від фірми.

- стінгазета;

- фото на згадку.

До вартості не входить:

- харчування;

- витрати, не передбачені програмою.

Катерена Сокаль
Давно мріяли побувати у Жовкві. Красиве та старовинне місто. А завдяки екскурсоводу Олександру змогли повністю поринути у атмосферу міста.

07/10/2016

Ульяна Львів
Були із учнями у Жовкві. Цікаве місто, особливо сподобався замок та Крехівський монастир. Також дітям сподобалися печери поблизу монастиря та чарівна природа. Спасибі Марії за організовану екскурсію та чудовий супровід!

04/10/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити