Львівські таємниці

Програма туру.

2 години

Львів

під замовлення

від2500 грн.

+38 097 953 45 02

Перед початком квесту команди поділяються на групи (Рекомендовано 2-4 команди) за принципом випадковості, вибираючи картки певного кольору чи форми. За таким самим принципом вибираються капітани команди. (У такому випадку іноді тихі і другорядні учасники квесту раптом виявляють себе справжніми лідерами). Розподіл на команди відбувається до початку Квесту.

 

Опис

Команди збираються разом, отримують загальні інструкції, однакові карти Старої частини міста і знайомляться з загальними правилами гри. (10 хв) Кожен капітан команди отримує пакет який всі капітани розкривають одночасно за сигналом. (5 хв)

Потім розходяться в різних напрямках згідно інструкцій отриманих з пакету у вигляді вірша. Перехід між пунктами призначення бігом 2 хв, спокійно хв 3-4. на вирішення куди йти 2-3 хв.

На наступному пункті призначення їх очікує костюмований персонаж, який дає команді завдання, перед тим пояснивши правила. Для виконання команда висуває 1-3 учасника. (Макс час 15 хв)

Після успішного проходження станції капітан винагороджується пазлом з частинкою точної адреси місця в якому приховано скарб, а також знову отримує чергову шифровку з орієнтиром місця знаходження Другий станції. Для точного проходження, а також необхідною умовою виграшу, є фотографування об'єктів, зразки яких діти отримують на кожній черговий станції. При переході від одного пункту до наступного по дорозі підбирають в певному місці додаткову зашифровану підказку. Таких станцій із завданнями буде у відповідності з кількістю команд-учасників.

Всі команди будуть проходити ті самі станції, але в різній послідовності, не перетинаючись один з одним. Всі закінчують на більш-менш однаковій відстані від місця призначення і виконавши останнє завдання отримують пазл-картинку з точною адресою місця скарбу і біжать туди наввипередки. Бажано, щоб учасники не були інформовані про це до початку квесту.

На місці скарбу за вашим бажанням і можливостям (на оплачену вами суму) знаходиться те, заради чого бігали, або диплом про скарб, який їм збираються урочисто вручити після гри. Наша рекомендація: залишити на місці скарбу втішні призи для тих, хто програв або пригостити їх солодким (+15-20 грн /ос) неподалік від кінцевої станції.

 

Вартість:

Для груп 50+5 - 85 грн/ос

Для груп 40+4 - 100 грн/ос

Для груп 22+2 - 115 грн/ос

Для груп 16+1 - 130 грн/ос

Що включено:

- оригінальний сценарій;

- робота супроводжуючих команд;

- робота ведучого;

- робота 5-6 акторів.

До вартості не входить:

- доїзд школа - центр - школа;

- вартість подарунків / призів.

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити