Командні квест-кімнати

Програма туру.

1 година

Львів

під замовлення

від100 грн.

+38 095 203 36 09

+38 098 065 79 55

Перед початком гри,учасники діляться на команди та обирають капітана.Усі команди отримуються пакет з інструкціями та знайомлюються із загальнимим правилами гри. Потім розходяться по початкових точках, де по сигналу команди відкривають завдання по якому повинні знайти транспорт ,який привезе їх на місце розташування квест-кімнати.Квест-кімната-це спеціальне місце,в, яке увійшовши Ви потрапляєте в чудовий і загадковий світ. Всі вікна та двері за ним зачиняються. Залишившись наодинці зі своїми страхами, побоюваннями, Ви починаєте тривожитися і шукати вихід.

Розгадавши запропоновані загадки, звичайно ж, вийдете з квест-кімнати. Ваші відчуття будуть незабутніми.Час у кімнаті обмежений,за 60 хвилин ви повинні вибратись з неї, шукаючи різноманітні шляхи визволення.Тут вам знадобиться неабияка кмітливість,терпіння та злагодженість команди.Обмеженість у часі сприяє відвідувача на більш швидке рішення задачі, активізує його мозок, розвиває азарт.

Перейти до переліку квест-кімнат

Тарас, "Київстар" Львів
Тур-де-Львів організовував для нашої Компанії "Київстар" (близько 60 осіб) похід у квест кімнати та диско-вечірку. Все було організовано на найвищому рівні і ми були надзвичайно задоволені. Дякуємо Тур-де-Львів за неперевершені емоції))))

25/01/2017

Мирослава Львів
Нам організували не просто квест по місті чи квест-кімнату, а справжню гру,яка включала в себе , і відкритий простір, і замкнене приміщення. Азарт був нереальний. Після квест-гри усі були нагороджені подарунками,а головне ми весело позабавлялись на бенкеті .Дякуємо Тур де Львів!

18/01/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити