Вижниця – Німчич – Чернівці: в обіймах Черемоша й Прута

Програма туру.

2 дні

Косів, Вижниця, Заболотів, Чернівці, Німчич

під замовлення

від395 грн.

+38 097 953 45 02

День 1

6.00 – виїзд зі Львова, переїзд в Косів.

Прибуття в Косів орієнтовно о 11.00.

Косів

Косів - це своєрідний порт Карпат, брама до магічного гірського світу. Особливими є самі під'їзди до міста Косова, адже після рівнинного Заболотова раптово з'являються зелені вершини... А загалом, це невеликий райцентр, відомий своїм ринком. І ми з Вами матимемо трошки часу походити поміж торговими рядами та скуштувати карпатської бринзи, сала, меду, вина, інших смаколиків, а також оглянути багато різноманітних сувенірів.

Переїзд у м. Вижниця.

Вижниця

В обрамленні гір, там, де бурхливий Черемош покидає ущелину і виносить свої води на широку долину, розташувалася Вижниця – місто, яке є воротами до Буковинських Карпат. На гірській дорозі між селами Виженка і Підзахаричі розташований перевал Німчич (586 м), де знаходиться й однойменний туристичний комплекс. Звідси відкривається чудовий краєвид гірської долини, якою тече бурхливий Черемош. Неподалік від перевалу знаходяться найцікавіші пам’ятки природи Буковинських Карпат: печера Олекси Довбуша – відважного народного ватажка 30–40 років XVIII ст.; дивовижні скельні утворення Соколине око та Протяте Каміння;

Екскурсійна пішохідна прогулянка горами триватиме 3-4 години.

Опісля - підйом на перевал Німчич – кордон між Гуцульщиною та Буковиною, звідки відкриються фантастичні краєвиди на р.Черемош.

Вільний час.

Поселення.

Вечеря.

День 2

Сніданок.

Чернівці

Виїзд у Чернівці — найчарівніше місто Буковини, розташоване у південно-західній частині України, уздовж обох берегів звивистого Пруту. Протягом багатовікової історії Чернівці входили до складу різних держав. Перша документальна згадка про місто датується 8 жовтня 1408 р. в "Уставництві о митах" молдавського господаря Олександра Доброго, коли було засновано прикордонну митницю. Є припущення, що назва міста походить від збудованого на південних рубежах Галицько-Волинської держави, на річці Прут міста-фортеці, що мало назву Черн або "чорне місто".

Екскурсія по місту Архітектурні Чернівці.

Чернівці – одне з наймальовничіших міст України. Місто надзвичайно гарне. Вгору від Пруту тягнуться старовинні вулички, звивисті, зламані крутими поворотами. В центрі міста височіє чернівецька Ратуша зведена в1843-1847роках. Над усією спорудою височить двоярусна вежа з балконом, оздоблена годинником та мідним шпилем із флагнтоном. Відвідаєте незабутню вулицю О.Кобилянської а також ви побуваєте на Ценральній, Театральній та Соборній площах. Обов’язково завітаєте в Чернівецький національний університет - це колишня резиденція буковинських митрополитів. Весь ансамбль приваблює своїм незвичайним виглядом, скидаючись на середньовічний замок. Високі цегляні стіни оздоблені керамікою і різьбленим каменем, стрункі вежі, торці будівель, завершені високими зубцями, нарешті круті схили дахів, викладеною узором.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 – 395 грн/ос

Для груп 40+4 – 455 грн/ос

Для груп 22+2 – 625 грн/ос

Для груп 16+1 – 635 грн/ос

Що включено:

- транспорт єврокласу;

- послуги гіда – екскурсовода;

- ночівля;

- медичне страхування.

До вартості не входить:

- вхідні квитки в Чернівецький університет – 25 грн/дор., 10грн/дит.;

- комплексне харчування (2 обіди, 1 сніданок, 1 вечеря) - 330грн;

- послуги, не передбачені програмою.

Ярина Львів
Їздили в цю поїздку 25 травня. Все пройшло круто! Нам дуже сподобався наш гід Олена .Вона дуже хороша ,добра і позитивна. Це одна з найкращих поїздок в яких я була )

25/07/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити