Мистецький Львів: і класика, і містика

Програма туру.

2 дні

Львів

під замовлення

від1350 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

День 1

10.00 Приїзд До Львова. Поселення. Невеликий перепочинк з дороги.

11.00 Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри, що є відділенням Львівської галереї мистецтв. Це перший і поки що єдиний в Україні музей модерної скульптури.

Тут експонується колекція унікальних творів абстрактного мистецтва, серед яких скульптури пластичних асоціацій, абстрактні форми та рельєфні портрети. Площа музею 1450 м.кв, не має ніяких перегородок чи переділів, один величезний зал, в якому блукаючи поміж загадкових скульптур, почуваєшся наче у лабіринті. Величезна кількість витворів просто вражає, коли детальніше придивлятись до них, розумієш, кожна з них – це індивідуальність, частина багатого внутрішнього світу.

12.30 Заїдемо на каву в арткавярню "Фіксаж" чиї стіни рясно удекоровані моделями більш як 300 фотоапаратів старого зразка. Тут можна попити хорошої кави з чисто Львівською випічкою або просто помилуватися унікальною колекцією, що є на сьогодні однією з найбільших на теренах східної Європи.

13.30 Оглядова екскурсія Старим містом.

Екскурсія заманить туристів шармом старовинних кам’яниць, загадками львівських двориків, таємницями міських левів, ароматом справжньої кави, гірчинкою чорного шоколаду, духом старовини, букетом архітектурних стилів, бувальщинами та легендами, що їх пам’ятає львівська бруківка. У супроводі майстра екскурсійної справи Ви порините у світ Середньовічного Львова.

Неквапливо шпацеруючи вузькими львівськими вуличками та провулками знайомимось з Містом середньовічним: гостинно запрошує Церква Андрія. Інтер'єр храму був розписаний в 1738–1740 роках Бенедиктом Мазуркевичем — учнем італійського художника Джузеппе Карло Педретті. Збереглися сімнадцять дерев'яних вівтарів, виконаних у 1630—1640-х роках майстрами з Ярослава Томою Гуддером і Конрадом Кутшенрайтером.

Перейшовши у Вірменський квартал, обовязково завітаємо до Вірменської церкви, де унікальні розписи Яна Генріха Розена дивовижно гармонують з мозаїкою самого Юзефа Мергоффера.

14.30 - 15.30 Обід в одному з найкращих Львівських ресторанчиків.

Домініканський собор нас вразить скульптурною величчю робіт Торвальдсена та Шімзера. Різець Гадомського навіки закарбував у храмі романтичну історію кохання Ванди Моне та Артура Гродгера – творця незабутніх батальних полотен, виконаних на замовлення самого цісаря австрійського.

Обєктом спадщини ЮНЕСКО є Площа Ринок з Ратушею та мініархітектурним шедевром Італійським подвір’ячком. За бажанням завітаємо до Латинської катедри і помилуємося вітражними шедеврами школи Яна Матейка, побачимо зблизька скульптурні витвори Гартмана Вітвера та Торвальдсена, орган роботи Романа Духенського та амвон коваля Жахи. Каплиця Боїмів вразить нестандартним рішенням невідомого майстра 17 ст вирізьбити у камені всю євангельску історію на фронтальній стіні інтерєру.

17.30 Вільний час.

19.30 Вечеря в оригінальному львівському ресторанчику галицькому стилі.

20.30 Увечері запрошує вас Львів вечірній.

Екскурсійно-театралізоване дійство "Містика древнього Львова" у виконанні нічного вуличного театру

 

Містика древнього Львова

У супроводі провідника з середньовічних часів, запрошуємо не тільки привідкрити для себе завісу паралельного світу, але й під шурхіт старовинного одягу, брязкіт ланцюгів та світло смолоскипів, взяти участь у таємничій містерії середньовіччя особисто.

 

День 2

Сніданок. Зустріч з представником фірми.

Продовжуємо оглядати основні обєкти австрійської спадщини Львова або автобусна екскурсія нашим містом.

10.00 Автобус чекає на вас, щоби продовжити знайомство з "Австрійською спадщиною Львова" Побачимо Університет що славиться скульптурним обрамленням та неординарною ренесансовою архітектурою. Комплекс Святоюрського собору славиться не тільки тим що там зберігається одна з семи унікальних копій турінської плащівниці, а й величними Пінзелівськими скульптурними роботами, що прикрасили розкішний аттик та вхід.

Зупинимося у знаменитій Львівській Картинній галереї та помилуємося шедеврами всесвітньо відомого скульптура, чиї скульптури з таким успіхом виставлялися зовсім недавно у Паризькому Луврі - Йогана Георга Пінзеля.

За бажанням візит до Картинної галереї можна поєднати( замінити) з оглядом інтерєрів та колекції картин у Палаці Миколи Потоцького.

13.00 - 14.00 Обід у ресторані в центрі міста.

14.00 Національний музей. Огляд експозиції.

15.00 А тепер спустимося до копальні кави та відвідаємо атракцію «Запаяна кава», коли у вашому горнятку запалає вогонь, на поверхні утвориться карамелізована кірочка, яка змінить смак вашої кави.

15.30 Вільний час під час якого можна розділитися на групки за інтересами факультативно: Екскурсовод відведе бажаючих на вибір : музей коштовностей і королівські палати або запропонуємо гостям відвідати одну з галерей сучасного малярського мистецтва: Зелена канапа чи музей ідей та галерею виробів з вітражного скла „Сливка” тощо.

17.15 Львівський Оперний театр – перлина та окраса міста, який є однією із найкрасивіших споруд Європи. Професійний мистецтвознавець чекатиме на вас у вестибюлі щоби ознайомити з деталями інтерєру. Театр вразить відвідувачів неповторним фасадом, декорованими скульптурними композиціями з мотивами грецьких міфів та статуями муз. Аттик театру увінчує зображення «Слави» з позолоченою пальмовою гілкою, символом найбільшою нагороди для людей, які присвятили своє життя мистецтву.

Вестибюль Опери запрошує продовжити знайомтво з Театром. Своїми інтер’єрами зачарують Дзеркальний та Галядацький зали. Впродовж екскурійної прогулянки гості дізнаються багато цікавого про життя людей, що творили і жили цією Перлиною Європейської Оперної Сцени.

18.00 Вистава у львівській Опері.

Зразу після виставим Вечеря у ще одному цікавому Лвівському ресторані в центрі міста.

Відїзд групи.

Що включено:

- 1 ночівля у готелі 3*;

- 1 сніданок;

- 2 обіди;

- 2 вечері;

- послуги професійного гіда по програмі;

- оглядова екскурсія містом;

- кавовий почастунок першого дня;

- запаяна кава;

- театралізована нічна екскурсія;

- автобусна екскурсія;

- екскурсія оперним театром;

- куратор від фірми.

До вартості не входить:

- квитки до театру Опери;

- вхідні квитки 38 грн з особи;

- факультативні програми;

- послуги непередбачені програмою.

Елеонора Харків
Ми під враженням недавньої поїздки. Це місто просто чудове! Львів просто перенасичений мистецькими та творчими родзинками! Коли на мене скинули організацію поїздки нашої групи, я просто розгубилася: хотілося побачити все і на це мені відведено всього два дні. На моє здивування, дівчатка одразу скинули програму, до якої включили все про що ми розмовляли. Все пройшло так чудово і витончено: нас дуже привітно приймали і скрізь вже чекали, спеціально для нас відчинили галерею, та притримали гіда. Пані Галина чудово володіє предметом і просто захопила нас своїми розповідями! Ще раз дякуємо і привіт Катерині з Харкова від Елен та Віктора ;)

25/11/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити