У пошуках загубленого тотему білих хорватів

Програма туру.

4 години

Форти та печери в околицях Миколаєва

під замовлення

від160 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Посеред старезних пралісів, в долині річки Дністер, в стародавні часи жило плем’я білих хорватів. Вони були язичниками і мали в тутешніх лісах багато капищ та жертовників. Мудрі та хитрі були вони. В околицях теперішнього Миколаєва хорвати займали величезну територію. Їх городище тут простягалось на 250 га.

Плем’я простояло в цій місцині до Х ст., а потім потроху-потроху, перейшовши р.Дністер, р. Стрий та р.Опір відійшли в сторону гір, залишивши їм свою назву Сroaty = Карпати… Але і гірські райони їм не підійшли, а тому плем’я посунуло далі на південь аж до Балкан, де й осіло, заснувавши нову державу, відому до сьогодні як Croatia = Хорватія.

Відходивши з цих територій, мудрий вождь Кор Орват, боячись, що дорогою можуть втратити основну реліквію племені – кубок-тотем – заховав його. Але й до сьогодні ніхто раніше не знаходив і не бачив його. Маємо лишень одну невелику підказку, котра може вивести на правильну стежку. Спробуєте віднайти кубок? Якщо так – то тільки сила духу, згуртованість, обережність та довіра один одному допоможуть пройти всі випробування на шляху до мети.

На всіх епатах переходів користуємось картами для орієнтування. Уважно слухаючи інструктора, шукаємо контрольний пункт (КП) з допомогою карти та компаса. Звертаємо увагу на рельєф та умовні позначення.

Орієнтування за сонцем та рослинами.

Завдання на етапах проходження:

Кладка. Згадай казку про дві кізоньки та двох цапків на місточку та вчини як кізоньки.

Місяцехід. Команда вишиковується по периметру лабіринту. Будь-якому учасникові зав'язують очі і він повинен пройтіи по лабіринту, долаючи різні перешкоди. Кожен учасник з команди повинен, кажучи лише одне слово і по черзі, вести «незрячого».

Завдання „Німий глухому” (значення слова, яке відомо лише одному передається за допомогою жестів всій команді, яка повинна розгадати слово. З таких слів складається підказка шляху до наступного етапу. Беруть участь всі учасники по черзі. Відгадані слова допоможуть у подальшому проходженні завдань.

Орієнтування за допомогою фотоапарата та навігатора. Оскільки прогрес невпинно рухається вперед – використовуємо найсучасніші можливості.

 

Вартість:

Для груп 50+5 - 160 грн/ос

Для груп 40+4 - 180 грн/ос

Для груп 22+2 - 210 грн/ос

Для груп 16+1 - 250 грн/ос

Що включено:

- транспорт до місця проведення;

- оригінальний сценарій;

- робота супроводжуючих команд;

- робота ведучого;

- робота 5-6 акторів;

- оренда костюмів;

- оренда інвентаря та приміщень.

До вартості не входить:

- доїзд школа - центр - школа;

- вартість подарунків / призів.

Валентина Іванівна Львів
Це чудовий спосіб відпочити від шкільного навчання! Дітвора була у захваті від такого походу. Було цікаво,активно і весело. Хочемо ще!

23/06/2017

Софія Львів
Організували менеджери нам квест-похід .Під час цього заходу дітки навчились орієнтуватись на місцевості, мали змогу проявити свої лідерські якості.Навчились працювати в команді. Діти залишились задоволенні. До сьогодні знайдений тотем білих хорватів прикрашає наш клас.Чекаємо нових пригод від Тур де Львів =)

18/11/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка: