Олесько - Підгірці - Золочів: Золота Підкова Львівщини

Програма туру.

8 годин

Олесько, Підгірці, Золочів

під замовлення

від135 грн.

+38 097 953 45 02

Під час цієї автобусно-пішохідної екскурсії Ви ознайомитесь з трьма замками Львівщини, які найбільше вціліли. Вони розкинулись на карті у вигляді такої собі підкови, тому екскурсію по замках Львівщини часто називають "Золота Підкова".

Зранку виїжджаємо зі Львова в сторону Києва і близько 70 км дороги екскурсовод Вас буде знайомити з історією краю та цікавими об'єктами, які будуть траплятися по дорозі.

 

На Вас чекають три замки:

Олеський замок один із найстаріших збережених в Україні замків. Перша згадка про нього датується ХІV ст. Замок пережив монголо-татар, належав литовцям, довгий час полякам. Це оборонний замок, вважається своєрідним ключем від Галичини та Волині, бо стоїть на перетині цих двох великих регіонів. В свій час належав таким відомим родам як Даниловичі, Собєські, Живуські.

На відміну від Олеського замку, Підгорецький не був замком оборонного характеру, збудований у стилі пізнього ренесансу в XVII ст., вважався однією з найрозкішніших резиденцій Європи. Свого часу був власністю польського короля Яна III Собєського.

Золочівський замок споруджений у 1630-х рр. на зразок цитаделі з бастіонами, у XVII-XVIII ст. належав Собеським і Радзивіллам. Він розташований на пагорбі і оточений валами, ескарпованими тесаним каменем. На подвір'ї замку стоять пізньоренесансний Великий палац та Китайський палац.

Поруч із замком є чудовий ресторан у середньовічному стилі, де можна пообідати.

В кожному замку Вас чекає цікава екскурсія ззовні та всередині, та відводиться вільний час, щоб погуляти та пофотографуватись.

Вартість туру:

Для груп 50+5 - 135 грн/ос;

Для груп 40+4 - 165 грн/ос;

Для груп 22+2 - 215 грн/ос;

Для груп 16+1 - 240 грн/ос.

Що включено:

- транспорт єврокласу;

- послуги гіда-екскурсовода;

- екскурсії в замках;

- мед. страхування;

- куратор від фірми.

До вартості не входить:

- фотографування.

 

Вартість вхідних квитків:

- Олесько: дорослі 45 грн, діти 9 грн.

- На територію Підгорецького замку: дорослі та студенти 30 грн, учні 9 грн; підземелля Підгорецького замку: дорослі та студенти 8 грн, учні 4 грн.

- Золочів: у Великий палац: дорослі 45 грн, учні 9 грн; Китайський палац: дорослі 24 грн, студенти 10 грн, учні 5 грн.

Данило Львів
Уже вкотре відправляюсь із школярами у поїздку по Золотій Підкові, але кожного разу дізнаюсь щось нове і цікаве. Дякую Вам Тур де Львів за нову порцію вражень. Всі були задоволені)

03/11/2016

Наталя Львів
Побували із учнями 44 школи на екскурсії по Золотій Підкові Львівщини. Надзвичайно сподобалась програма поїздки, а також підземелля Підгорецького замку та розповіді про "білу пані". Дякую вам. Надалі будемо планувати свої мандрівки із Тур де Львів!!!

29/10/2016

Христина Стрий
Величенза подяка Тур де Львів, за організовану програму по замках Львівщини. Діти були вперше на виїзній екскурсії і отримли море вражень та позитивних емоцій. Особливо нам сподобався Олеський замок та територія довкола, а також наш гід - Юрій, який зробив нашу екскурсію надзвичайно пізнавальною.

27/10/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити