Одеса та фортеця Аккерман

Програма туру.

3 дні

Одеса, Білгород-Дністровський

під замовлення

від615 грн.

+38 097 953 45 02

День 1

Відправлення зі Львова .

 

День 2

Прибуття до Одеси.

Переїзд до місця ночівлі. Поселення згідно правил готелю (хостелу).

Відпочинок.

Пішохідна екскурсія «Чорноморська Перлина»

Запрошуємо на пішохідну екскурсію «Чорноморська Перлина»: Погуляємо Приморським бульваром, сфотографуємось біля будинку Пушкіна та памятник де Рішельє, зійдемо Потьомкінськими сходами, оглянемо будинок де зупинявся Гоголь. Будинок з Атлантами, послухаємо про Тещин міст, познайомимось з Перлиною Європи – Одеським Оперним театром, пошпацеруєм Дерибасівською, відвідаємо Соборну Площу та Міський сад.

Родзинкою екскурсії стануть розповіді з так званої «Кримінальної Одеси». "Всю контрабанду роблять в Одесі на Малій Арнаутівській", - казав Остап Бендер. І він, таки, був правий! Ваш чекає: Мишко Япончик (Михайло Винницький), він же Беня Крик, Сонька "Золота ручка", Молдаванка, одеський Привоз, зона Порто-франко, гучні афери та пограбування, кмітливість і шарм одеських злочинців, місця пов'язані з улюбленими кінострічками, і безліч історій кримінального минулого Одеси.

Обід в кафе в центральній частині міста.

Вільний час. Час на купівлю сувенірів.

Для продовження пропонуємо на вибір факультативно:

 

Дельфінарій "Немо"

Дельфінарій, мабуть, єдине місце, де можна так близько поспілкуватися з цими дивовижними морськими тваринами. Наш глядач не має віку. Варто лише раз побачити усмішку дельфіна і кожен може відчути себе дитиною. До початку вистави у Вас є унікальна можливість познайомитися з яскравими мешканцями океанаріуму і посидіти в одному із затишних ресторанів комплексу «Немо». Дельфінарій «Немо» на березі моря в самому серці Одеси - це відмінний настрій для всієї родини в будь-яку погоду!

Вартість – від 250 грн/ос (залежить від часу доби та дня тижня).

Заміська екскурсія «Одеські катакомби»

Одеські катакомби – це підземні лабіринти, розташовані під Одесою та її околицями і які зв’язані між собою. В основному це підземні каменоломні, а також штольні, штреки, військові бункери, підземні ходи, дренажні тунелі, підвали. Найдавніший елемент Одеських катакомб – карстрові печери.

- Екскурсія в Одеську Оперу + перегляд вистави (згідно афіші).

- Катання на катері морем вздовж берега, тривалість.

Океанаріум

Ця пропозиція для тих, хто хоче прогулятись по морському дні, подивитись на мешканців коралових рифів, різноманітних риб, амфібій та ін. мешканців підводного світу. Тут загалом представлено 218 видів представників морів та океанів.

«Музей звуків»

Тут представлені різноманітні системи запису, передачі та відтворення звуку. Матимемо можливість послухати записи на проволці, вінілових стрічках, бабінах, а ще колекції старих афіш, плакатів, платівок.

«Музей контрабанди»

Перший в Україні музей контрабанди. Експозиція музею поки що не дуже велика, але поступово обростає новими обєктами. Зараз на стелажах музею зібрані більш 150 предметів конфіскованої контрабанди та ілюстрацій способів їх незаконного ввезення. Адреса: вул. Катерининська, 6.

Вільний час. Ночівля.

 

День 3

Сніданок. Звільнення номерів (з готелю, хостелу). Речі можна залишити у камері схову на вокзалі або забрати зі собою.

Вирушаємо на заміську екскурсію у фортецю «Аккерман» (Білгород-Дністровську фортецю). Їхати близько 2 год.

Білгород-Дністровська фортеця

Екскурсія в Акермані. Білгород-Дністровська фортеця являє собою єдину повністю збережену оборонну споруду на території Україні. Фортеця зведена на місці античної колонії під назвою Тіра, підноситься над обривом вод Дністровського лиману. Ще одним цікавим елементом, крім головної визначної пам'ятки - Білгород-Дністровської фортеці, слід назвати старовинну цитадель, куди можна потрапити тільки після проходження воріт Білгород дністровської фортеці.Неймовірне відчуття старовини супроводжує кожен візит до Білгород-Дністровської фортеці.

Тривалість екскурсії 45 хв.

Обід.

Повернення в Одесу на залізничний вокзал.

В Одесі вільний час.

Відправлення з Одеси.

День 4

Прибуття у Львів.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 - 615 грн/ос;

Для груп 40+4 - 660 грн/ос;

Для груп 22+2 - 785 грн/ос;

Для груп 16+1 - 805 грн/ос.

Що включено:

- Ночівля

- Послуги гіда-екскурсовода;

- Харчування – 2 обіди, 1 сніданок;

- Пішохідна оглядова екскурсія;

- Заміська поїздка в Білгород-Дністровський (транспорт + екскурсія);

- Куратор від фірми;

- Медичне страхування.

До вартості не входить:

- Проїзд потягом Львів – Одеса – Львів;

- Вхідні квитки – фортеця «Аккерман»: Дорослі 50, Діти 25, Діти до 6-ти років безкоштовно;

- Додаткове комплексне харчування: вечеря ;

- Проїзд громадським транспортом;

- Послуги непередбачені програмою та особисті витрати.

Максим Львів
Трохи відійшов від туру і вирішив написати свій відгук. Найбільше з туру мені сподобалась розповідь про кримінальну Одесу, та екскурсія в фортецю Аккерман. Дізнався багато цікавого для себе. Все пройшло супер, ми класно провели час. Не сподобався тільки поїзд .

13/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити