Жовква: Випускний у володіннях короля

Програма туру.

10 годин

Жовква, Крехів

під замовлення

від240 грн.

+38 097 953 45 02

Тривалість поїздки: 10 годин.

Оскільки настав час гарно подякувати початковій школі та першій вчительці, пропонуємо зробити це в цікавий, веселий та пізнавальний спосіб. Для цього одягаємо спортивний одяг, взуваємо кросівки, беремо наплічники і мандруймо з класом у пошуках цікавих пригод.

Жовква

Перша наша зупинка – Жовква – місто королів, царів, гетьманів, а також українців, поляків, євреїв. Історія досі відображається в його вигляді та пам’ятках. Тут ми заглянемо до католицького костелу, помилуємось розписами у василіанській церкві, зазирнемо в подвір’я Замку Жолкевських, дізнаємось чому «сумує» жовківська Синагога та чому Ратуша сховалась під оборонним муром.

Приготуйтесь! – адже Королівське місто починає дивувати.

… і не лишень воно. Їдемо далі.

Крехів

Наступна зупинка – Крехівський монастир, що притулився до зеленого лісистого гірського хребта посеред Розточчя. Мальовнича місцевість, ошатний вигляд, оборонний стиль, доглянута територія та затишні храми не лише надовго запам’ятаються, а й прикрасять собою Ваші фотографії.

Досить інформації! Шкільні уроки завершись і ми йдемо гуляти територією «Яворівського національного парку» повз віковічні граби, зелені дуби та велетенські буки. Ідемо втоптаною стежиною на дзюркіт води. В лісовій долині виблискує дахівка Каплички. З-під ніг скульптури Богородиці витікає джерело зі смачночою, холодною, кришталево прозорою водичкою. Скуштували.

Йдемо далі стрімкими дерев'яними сходами на саму вершину гряди. Втомились. Вирішили, що уроки фізкультури більше не пропускатимемо )). Але оскільки позаду стрімкий спуск, а попереду рівна дорога – втомлені йдемо вперед. За хвилин 10-15 на нашому шляху з'являються велетенські камені-скелі з чудернацькими отворами – скельний монастир в камені Тимоша. Обслідувавши печери – втомлені і задоволені повертаємо до лісової галявини, де найкращі мами-господиньки вже встигли накрити святковий стіл зі смачними наїдками та солодкими десертами.

Веселу та неповторну другу частину випускної мандрівки Вам забезпечать наш професійний аніматор. Це означає, що веселі забави, змагання та розваги чекають на маленьких випускників. І як підсумок – кожен з дітей отримає стилізовані грамоти про завершення початкової школи, підписані самим Гетьманом коронним Речі Посполитої.

Пора додому. Але скоро почнеться новий навчальний рік, а отже нові канікули та нові туристичні мандрівки.

 

Вартість випусконої програми:

Для груп 50+5 – 240 грн/ос

Для груп 40+4 – 280 грн/ос

Що включено:

- Автобус єврокласу;

- Послуги гіда - екскурсовода;

- Дипломи про закінчення молодшої школи;

- Робота професійного аніматора з дітьми на святкуванні;

- Вхідні квитки;

- Повітряні кульки для атракції;

- Туристичне страхування.

До вартості не входить:

- Святковий обід - комплексний обід (перше, друге, салат, десерт) - 75 грн/ос;

- Вартість пікніка - від 70 грн/ос (страви на вогні від професійного кашовара: куліш/грибна юшка + шашлик + салат+карпатський чай+ випічка);

- Музичний супровід програми (музики) – 1500 грн/група;

- Послуги фотографа + фото на диску до  кожної дитини-учасника поїздки - 1500 грн/групи;

- Cвяткове оформлення автобуса - 10 грн/ос;

- Послуги непередбачені програмою.

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити