Кам'янець-Подільський - Хотин - Кривче: подільські візерунки

Програма туру.

2 дні

Кам'янець-Подільський, Хотин, Кривче

під замовлення

від395 грн.

+38 097 953 45 02

День 1

Виїзд зі Львова

По дорозі екскурсовод розповідатиме про Подільський край.

Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільська фортеця належить до семи чудес України, прогулюючись якою, складеться враження, що Ви потрапили у середньовічну казку. Під час цієї екскурсії по Камянцю. Ви побачите захоплюючу панораму Старого міста над каньйоном річки Смотрич. Можна заглянути до казематів Нової фортеці, прогулятися підземеллями, баштами та ходами Замкового комплексу. Також тут можна побачити боргову яму, в яку зараз відвідувачі кидають монети, а раніше вона слугувала для ув’язнення неплатників податків.

У Вас буде можливість пройти через Замковий міст, слухаючи історії про оборонні споруди міста, казарми, Польську і Руську брами, Польські і Руські фільварки, Міські ворота.

Поселення в приватній садибі в околиці Кам’янця-Подільського.

Вільний час для покупки сувенірів, фотосесії.

Як альтернативу, пропонуємо захоплюючий круїз на кораблику по Дністру, під час якого можна побачити неймовірної краси пейзажі Подільського краю.

Вечеря.

Ночівля.

День 2

Сніданок.

Хотин

Виїзд на екскурсію до Хотина, який розташований на березі річки Дністер. Фортецю у Хотині також відносять до одного з семи чудес України. Завдяки своєму вигідному положенню вона завжди відігравала значну оборонну роль, перебуваючи у складі різних держав. Оборонні стіни Хотинської фортеці слугували декораціями для таких фільмів як «Захар Беркут», «Тарас Бульба», «Дартаньян і три мушкетери».

Обід в кафе.

Печера Кришталева

По дорозі до с. Кривче, будемо пересікати річки Дністер та Збруч, які завдяки своїм звивистим руслам подарують Вам чаруючі панорами на Подільський край. У Кривче Ви відвідаєте гіпсову печеру Кришталеву, вхід до якої розташований на крутому схилі долини. Тут можна споглядати мальовничі тернопільські краєвиди. У самій печері безліч підземних ходів та печерних галерей. У печері свій мікроклімат, який є стабільним протягом року, незалежно від погодніх умов. За свою незвичну красу Кришталеву печеру ще називають підземною перлиною Поділля.

Повернення до Львова орієнтовно о 20 год.

 

Вартість:

Для груп 50+5 – 395 грн/ос

Для груп 40+4 – 455 грн/ос

Для груп 22+2 – 625 грн/ос

Для груп 16+1 – 635 грн/ос

Що включено:

- куратор від фірми;

- екскурсії в фортецях;

- екскурсійний супровід в печері;

- ночівля;

- транспорт єврокласу;

- послуги гіда-екскурсовода;

- мед. страхування.

До вартості не входить:

- Вхідні квитки: Хотинська фортеця (25 грн. дорослі, 15 грн. студенти/діти); печера Кришталева (25 грн. дорослі в т.ч. студенти, 20 грн. діти); Кам’янецька фортеця (25 грн. дорослі, 15 грн. студенти і діти);

- Харчування;

- витрати, не передбачені програмою.

Наталія Львів
Були в поїздці з учнями на початку червня .Все сподобалось ,але їхати досить довго, крім того в жарку погоду. Плюсом було те ,що автобус був зручний і з кондиціонером і зупинок було достатньо. Готель також був хороший .Виникло єдине зауваження на рахунок відсутності рушників ,але коли ми про це сказали нам зразу ж їх видали.

20/07/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити