Танго по-львівськи

Програма туру.

3 години

Львів

під замовлення

від100 грн.

+38 095 203 36 09

+38 098 065 79 55

Порядок проведення квесту:

Перед початком квесту команди поділяються на групи за принципом випадковості, вибираючи картки певного кольору чи форми. За таким самим принципом вибираються капітани команди. (У такому випадку іноді тихі й другорядні учасники раптом виявляють себе справжніми лідерами).

Поділ йде до початку Квесту. 6 (чи інша кількість) команд збираються разом, отримують загальні інструкції, однакові карти старій частині міста і знайомляться з загальними правилами гри.(10 хв)

Кожен капітан команди отримує пакет, який всі 6 капітанів розкривають одночасно за сигналом. (5 хв).Потім розходяться в різних напрямках згідно шифрування інструкціям отримані в пакеті. Перехід між пунктами призначення бігом 2 хв, спокійно хв 3-4. на вирішення куди йти 2-3 хв.

На наступному пункті призначення їх очікує костюмований персонаж, який дає команді завдання, пояснивши правила. Для виконання команда висуває 1-3 учасника. (Макс. час 15 хв)

Після успішного проходження станції капітан винагороджується пазлом з частиною точної адреси місця в якому приховано скарб, а також знову отримує чергову шифровку з орієнтиром місця знаходження Другої станції.

При переході від одного пункту до наступного можуть по дорозі підібрати в певному місці точну дешифрувати підказку. Таких станцій із завданнями буде відповідно 6 (+\- згідно кількості команд-учасників). Всі команди будуть проходити однинакові станції, але в різній послідовності. Всі закінчують на більш-менш однаковій відстані від місця призначення і виконавши останнє завдання отримують пазл-картинку з точною адресою куди і біжать наввипередки. Бажано, щоб учасники не були інформовані про це до початку квесту.

На місці скарбу за вашим бажанням замість скарбу знаходять підтвердження свого виграшу, який їм збираються урочисто вручити після гри. Наша рекомендація: залишити на місці скарбу втішні призи для тих, хто програв або пригостити їх запашною кавою/гарячим шоколадом (+15-20 грн / ос) неподалік від місця.

Пробігаючи маршрутом, учасники фотографують кам'яних левів. Команда, що нафотографує найбільшу кількість левів отримає приз симпатій від Тур де Львів.

Keti Tatarashvili Georgia, Tbilisi
Хотела сказать большое спасибо за все! Очень хороший получилось и экскурсия, и квест!

29/09/2016

Віталік Львів
Замовляв квест у Тур де Львів для себе і друзів. Отримали море вражень, незабутні емоції та гарний настрій. Квест це чудова альтернатива звичайним екскурсіям, оскільки можна побачити місто та інтерактивно і енергійно провести час. Менеджер Катерина професіонал своєї справи) Раджу всім!!!!

15/07/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити