Палац Шенборнів – Мукачево – Ужгород: класика Закарпаття

Програма туру.

2 дні

Мукачівський замок, Паланок, Ужгород, Чинадієво, палац Шенборнів

під замовлення

від380 грн.

+38 097 953 45 02

День 1

Відправлення зі Львова.

Приїзд у м.Мукачево.

Запрошуємо на цікаву екскурсію Мукачівським замком «Паланок».

Екскурсія Мукачівським замком «Паланок»

Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок «Паланок» (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами.

Вільний час.

Обід в місцевому кафе, страви лемківської кухні.

Переїзд до місця поселення ( поселення в садибах сільського зеленого туризму).

Ночівля.

День 2

Сніданок.

Переїзд в м.Ужгород.

Ужгород

Запрошуємо на екскурсію до колоритного міста Ужгород.

Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), пам’ятку садово-паркового мистецтва державного значення - ботанічний сад УжНУ, Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен).

Обід з угорськими стравами в колоритному кафе міста.

 

Переїзд до Чинадієво.

Екскурсія Палацом Шенборнів (санаторій «Карпати»).

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.).Цей палац подібний до замку в Польщі, де кількість кімнат відповідає кількості днів у році, та замку в Німеччині, на якому кількість веж відповідають кожному місяцю в році. Замок Шенборнів також є унікальним, адже тут є 365 вікон, які відповідають кількості днів у році, 52 кімнати та 52 димарі відображають кількість тижнів у році, а 12 входів відповідають кількості місяців у році.

Вільний час. Купівля сувенірів.

Прощання із сонячним Закарпаттям.

Повернення додому.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 - 380 грн/ос

Для груп 40+4 - 430 грн/ос

Для груп 22+2 - 565 грн/ос

Для груп 16+1 - 580 грн/ос

Що включено:

- транспорт єврокласу;

- ночівля в приватній садибі;

- куратор від фірми;

- послуги гіда-екскурсовода;

- медичне страхування.

До вартості не входить:

- Вхідні квитки: Мукачево – 20 грн/дор., 15 грн/діти до 14 років, палац Шенборнів – 10 грн/дор., 7 грн/дит., Ужгородський замок: 25 грн/дор., 15 грн/діти;

- Оленяча ферма – 20 грн/дор., 10 грн/діти;

- Комплексне харчування(2 обіди 1 сніданок, 1 вечеря ) - 330грн;

- Послуги непередбачені програмою.

студенти Економічного Коледжу Львів
Завдяки хорошій організації поїздки, чудові та насичені вихідні провели студенти Економічного коледжу на Закарпатті 29-30 квітня 2017 року. Ми пройшлись загадковими підземними тунелями оборонної «Лінії Арпада», котрі були споруджені угорцями в період ІІ св.війни, погуляли мальовничим парком довкола мисливського Палацу графа Шенборна, що якраз зодягнувся в шати цвіту магнолій та сакур. В ході мандрівки також підкорили дві неприступні фортеці: Мукачівський замок «Паланок» та Ужгородський замок, найдавніший зі збережених в Україні. Хочемо висловити особливу подяку менеджеру Юлі, нашому гіду Марії, а також надзвичайно уважному та ввічливому водієві п.Ігорю.

15/06/2017

Ольга Старий Самбiр
Всiм кому цiкаве Закарпаття, його колорит та визначнi мiсця, - рекомендую саме цей тур для ознайомлення з цим чудовим краем. Незважаючи на безлiч чудових мiсть регiону в рамках цього туру ми вiдвiдали самi головнi: Палац Шенборнiв, Паланок, Мукачeва. Ужгородський замок та гуляли цими визначними мiстами. Менi сподобалось все, краевиди, кухня й гостиннicть людей.Лозоплення в Iзi справдi е мiсцевим ремеслом завдяки якому мали великий вибiр рiзних робiт.Оленяча ферма також дала все нам можливiсть не тiльки сфотографуватись а й погодувпати тварин. Хто хоче так само вiдкрити для себе Закарпаття рекомендую почати з цього туру!))

26/01/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити