Автобусна оглядова екскурсія по Львову

Програма туру.

3 години

Львів

під замовлення

від60 грн.

+38 097 953 45 02

Автобусна оглядова екскурсія “Давніми львівськими передмістями” охоплює три найцікавіші об’єкти Львова, які віддалені від центру міста, — Високий замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра.

Спершу ми вирушаємо до найвищого пункту Львова — на гору Високий замок. Звідси відкривається захоплива панорама. З висоти пташиного лету ми побачимо все місто, як на долоні.

Личаківський некрополь вважають найгарнішим у Східній Європі і обов’язковим місцем для відвідин у Львові. На користь цього говорить і той факт, що ще в середині XVIII століття закохані пари призначали побачення у новоствореному скверику з красивими алеями поміж пам’ятників та гробівців. Його називають “львівським вавелем”. Це “музей під відкритим небом”, де зібрана найкраща сакральна скульптура Львова.

І на завершення — “візитівка міста”, один з найдавніших і найгарніших його храмів, собор Святого Юра. Святиня, яка розміщена на одному з львівських пагорбів, ще здалеку привертає увагу позолотою куполів, а зблизька вражає розкішшю барокового оздоблення та експресивністю скульптур, серед яких є роботи “українського Мікеланджело” Йогана Георга Пінзеля.

Пізнай своє місто краще!

 

Вартість екскурсії:

Для груп 50+5 – 60 грн/ос

Для груп 40+4 – 65 грн/ос

Для груп 22+2 – 90 грн/ос

Для груп 16+1 – 105 грн/ос

Що включено:

- Послуги гіда-екскурсовода;

- Транспорт єврокласу.

До вартості не входить:

- Особисті витрати.

Тамара Луцьк
Цікава мандрівка Львовом. Особливо сподобався собор Юра. Хороша нагода побачити Львів при поганій погоді.

11/10/2016

Володимир Тернопіль
Були у вересні на автобусній екскурсії. Діти дізнались багато цікавих фактів про Львів, побачили визначні місця міста та отримали море вражень. Тур де Львів супер!!!

02/10/2016

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити