Шляхами овіяної легендами Волині

Програма туру.

2 дні

Берестечко, Луцьк, Колодяжне, Володимир-Волинський, Зимне

під замовлення

від350 грн.

+38 097 953 45 02

Виїзд зі Львова

Пропонуємо до огляду:

День 1

Заповідник "Козацькі могили"

Державний історико-меморіальний заповідник "Поле Берестецької битви".

Огляд архітектурного ансамблю заповідника "Козацькі могили". Розпочинається з Михайлівської церкви, перенесеної сюди з с.Острів.

Підземний хід з’єднує Михайлівську церкву з гробницею Георгіївської церкви – побудованої на поч. ХХ ст. В стилі українського бароко. З гробниці другий підземний хід виводить на берег р.Пляшівка.

Підземний хід завершується саркофагом з залишками загиблих тут у 1651 році козаків під проводом Б.Хмельницького.

Обід.

Луцьк

Оглядова екскурсія Старим містом: Музей-аптека, Покровська церква, кірха - будинок Євангелістів, будинок архітектора – Миколи Голованя, синагога, будинок Косачів, де проживала Леся Українка, Костел св. Петра і Павла, екскурсія в старовинний замок Любарта, що височіє над р.Стир - унікальна пам'ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Кажуть в Замку і досі живуть привиди. Під час екскурсії замком вам покажуть рідкісні експонати єдиного в Україні музею дзвонів, древні стародруки музею книги, таємничі підземелля старовинного храму, інтер'єр середньовічної в'язниці.

Вечеря.

Поселення.

Ночівля.

День 2

Сніданок.

Колодяжне. Екскурсія територією садиби в Колодяжному. Саме в цьому невеликому волинському селі проживала родина Косачів, зокрема Леся Українка та її матір Олена Пчілка. Сюди часом приїжджали погостювати багато видатних письменників. Востаннє Леся відвідала Колодяжне в 1907 році. З 1949 року в селі відкрито музей-садибу ім. Лесі Українки.

Екскурсія територією та експозицією Музею, окрім основної виставки, Ви оглянете територію садиби, будинок Косачів та Лесину хатину.

Обід.

Володимир-Волинський. Екскурсія містом, в ході котрої побачимо Успенський Собор ХІІ ст., Василіянську церкву ХІІІ – XІV ст., собор Різдва Христового XVIII ст, залишки оборонних валів, костел Якима та Ганни XVIII ст., домініканський монастир, краєзнавчий музей.

Зимне. Огляд території та храмів Зимнівського святогірського Успенського монастиря, одного з найдавніших на Україні, за легендою його заснував князь Володимир на початку ХІ ст.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 – 350 грн/ос

Для груп 40+4 – 405 грн/ос

Для груп 22+2 – 515 грн/ос

Для груп 16+1 – 560 грн/ос

Що включено:

- транспорт єврокласу;

- послуги гіда-екскурсовода;

- ночівля;

- медичне страхування;

- куратор від фірми.

До вартості не входить:

- комплексне харчування (2 обіди, 1 сніданок, 1 вечеря ) - 330грн;

- витрати, не передбачені програмою.

 

Вхідні квитки:

- садиба-музей в Колодяжному 14 грн/дор.,8 грн/дит.;

- Замок Любарта - 10 грн/дор., 5 грн/дит.

Соломія Львів
На зимових канікулах разом із дітками відвідали Луцьк. Місто нас зачарувало! Цікаві розповіді пані Мирослави, нашого гіда, у поєднанні з навколишньою архітектурою перенесли нас у часи середньовіччя, діти відчули себе справжніми лицарями у розкішному замку Любарта, а екскурсія до засніженого будинку з химерами посіяла щось містичне у нашому колективі. Родзинкою нашої подорожі стала неймовірно смачна вечеря у королівському ресторані. Спасибі Тур де Львів за організацію. Ця поїздка надихнула нас на новий семестр з новими силами)

17/01/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити