Слідами революції гідності

Програма туру.

2 дні

Київ, Межигір'я

під замовлення

від580 грн.

+38 097 953 45 02

День 1

Відправлення зі Львова вечірнім потягом.

День 2

Прибуття до Києва.

Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія відбувається транспортом єврокласу і проводиться кваліфікованим гідом українською літературною мовою.

Під час екскурсії столицею познайомимось з її найвизначнішими памятками: собор Св.Володимира, Михайлівська площа та Михайлівський золотоверхий соборй, Андріївська церква, що славиться розписами італійця Растреллі, Андріївський узвіз. Богдан Хмельницький на коні зустріне мандрівників на вході на територію Софії Київської.

Ну і, звісно, згадаємо ще раз про трагічні події 2014 року та схилимо голови перед пам`ятними знаками Героям Небесної сотні на Майдані Незалежності та вул.Інститутській.

Обід.

У другій половині дня пропонуємо відвідати Межигір’я. Це націоналізована резиденції президента України Віктора Януковича, яка стала справжнім символом перемоги Євромайдану. Тут ви на власні очі побачите «скромність» побуту гаранта конституції: поле для гольфу, банно-оздоровчий комплекс, басейн, критий корт, боулінг, відомий клубний будинок «Хонка», автопарк на 70 машин, зоопарк.

Переїзд з Межигір’я у Київ.

Підвечірок.

Переїзд на вокзал на метро.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 - 580 грн/ос

Для груп 40+4 - 625 грн/ос

Для груп 22+2 - 730 грн/ос

Для груп 16+2 - 770 грн/ос

Що включено:

- Автобусно-пішохідна програма по  Києву;

- Обід, підвечірок;

- Транспорт на поїздку в Межигір’я;

- Вхідний квиток на територію «Межигір’я»;

- Куратор від фірми;

- Медичне страхування.

До вартості не входить:

- Проїзд  Львів – Київ – Львів (плацкарт);

- Витрати на власні потреби.

Наталія Степанівна Львів
Клас обрав екскурсію "Слідами революції гідності",хоча вже один раз були у Києві. Окрім пішохідної екскурсії нам запропонували поїхати в Межигір'я. Перебуваючи там ми були дуже здивовані. Величезна територія, автозаправка,дім ,гольфове поле...і це ще не все. Варто поїхати туди. Рекомендуємо!

29/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка: