Я Вам розкажу про всю Одесу...

Програма туру.

2 дні

Одеса

під замовлення

від235 грн.

+38 097 953 45 02

День 1

Відправлення зі Львова вечірнім потягом.

День 2

Прибуття до Одеси.

Зустріч з гідом на залізничному вокзалі.

 

Пішохідна екскурсія "Чорноморська Перлина"

Погуляємо Приморським бульваром, сфотографуємось біля будинку Пушкіна та пам. де Рішельє, зійдемо Потьомкінськими сходами, оглянемо будинок де зупинявся Гоголь. Будинок з Атлантами, послухаємо про Тещин міст, познайомимось з Перлиною Європи – Одеським Оперним театром, пошпацеруєм Дерибасівською, відвідаємо Соборну Площу та Міський сад. Родзинкою екскурсії стануть розповіді з так званої „Кримінальної Одеси”... про знамениту Соньку та „діяння” одеських „нальотчиків” а також прогулянка в морський порт.

Обід в центрі міста.

Вільний час.

Час на купівлю сувенірів.

У другій половині дня пропонуємо відвідати

- дельфінарій «Немо», який вражає не тільки своєю красивою та сучасною архітектурою, але й дивовижною шоу-програмою, що є однією з кращих в Європі. Захоплюючий виступ дельфінів, білих китів та інших морських тварин стане справжнім святом і для дітей, і для дорослих;

- «Океанаріум». Ця пропозиція для тих, хто хоче прогулятись по морському дні, подивитись на мешканців коралових рифів, різноманітних риб, амфібій та ін. мешканців підводного світу. Тут загалом представлено 218 видів представників морів та океанів.

- «Музей звуків». Тут представлені різноманітні системи запису, передачі та відтворення звуку. Матимемо можливість послухати записи на проволці, вінілових стрічках, бабінах, а ще колекції старих афіш, плакатів, платівок.

- Переїзд до з/д вокзалу.

- Повернення до Львова.

 

Вартість програми:

Для груп 50+5 - 235 грн/ос;

Для груп 40+4 - 260 грн/ос;

Для груп 22+2 - 310 грн/ос;

Для груп 16+1 - 380 грн/ос.

Що включено:

- Пішохідна екскурсія "Чорноморська перлина";

- послуги гіда-екскурсовода;

- обід;

- мед. страхування;

- куратор від фірми.

До вартості не входить:

- проїзд поїздом Львів – Одеса - Львів;

- послуги, не передбачені програмою;

- вхідні квитки;

- факультативні екскурсії.

Галина Степанівна Львів
Поїздка дуже сподобалась,як і школярам ,так і вчителям! Менеджер Юлія допомогла нам не лише із наповненням програми так із залізничними квиточками. Одеса зустріла нам сонечком,це було дуже добре.Цікавою видалась пішохідна екскурсія містом, найбільше сподобався Оперний театр, вул.Деребасівська та звичайно порт та дельфінарій.Обід був смачний та ситний.Під вечір ми трішки втомились,але воно було того варте.Дякуємо за організацію !

22/06/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити