Садиба ``Люцимер`` Волинська область, смт. Шацьк

Програма туру.

1 день

Шацьк

під замовлення

від180 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Дерев`яний двоповерховий котедж, який знаходиться на березі озера Люцимер (до озера – 15 м).

 

Умови проживання

Перший поверх: дві 3-місні кімнати, повністю обладнана кухня (електроплита, духовка, посуд, електрочайник, мікрохвильова піч, гаряча та холодна вода). В кожній кімнаті: супутникове ТБ, шафа для одягу. Душ та туалет – спільний на поверсі.

Другий поверх: одна – 3-місна та одна – 2-місна кімнати, повністю обладнана кухня (електроплита, духовка, посуд, електрочайник, гаряча та холодна вода). В кожній кімнаті: супутникове ТБ. Душ та туалет – спільний на поверсі. Прохідний балкон з виглядом на озеро.

 

Також до послуг відпочиваючих

- Місце для стоянки автомобілів;

- Альтанка;

- Мангали;

- Місце для розпалювання вогнища;

- Дрова (за додаткову оплату);

- Пісочниця;

- Гойдалка;

- Човен (за додаткову оплату).

Котедж здається по поверхах, або повністю.

Вартість

1000 грн / доба – перший поверх;

800 грн / доба – другий поверх;

1700 грн / доба – за весь будинок.

До вартості не входить:

- Дрова (за додаткову оплату);

- Човен (за додаткову оплату).

Богдан Львiв
На 4 день вiдпочинку виник конфлiкт з господарями, по ïх словах ми(4 дорослих людей) забагато використовуэм води... Пiсля чого воду виключили. Це просто брэд, багато де вiдпочивав, такого ще не чув в свiй адрес. Ви сплачуэте 400 грн., за кiмнату i маэте економити воду, переживати щоб якийсь гiдрофер не згорiв... Крiм того що то озеро нiяке, холодне i брудне, одним словом болото. Доводилось ïздити за 5 км., на Свiтязь. Висновки робiть самi.

21/07/2017

Наталя Львів
Доброго дня,враження від відпочинку у цій садибі не найкращі. Неприємним сюрпризом для нас стало те,що купатись в самому озері Люцимер майже не реально: болотяне мулисте дно озера з водоростями і холодна як лід вода,яка взагалі не прогрівається це печалька(. Щодо самого будинку,ми проживали у тому,який найближче до озера,то загальне враження нормальне: в кімнатах,кухні і ванній досить чисто,постіль чиста і попрасована. До найближчого магазину йти хвилин 15-20. З мінусів також те,що немає мікрохвильової печі,погана звукоізоляція. Можете їхати власним авто,щоб звідти їздити на Світязь,де прозора і тепла водичка (ми для цього брали таксі),якщо їдете автобусом,то шукайте щось ближче до Світязя,Пісочного. НУ І НАЙГОЛОВНІШЕ))) ЯКЩО ВИ ВВЕЧЕРІ ЗАХОЧЕТЕ ПОМИТИ ПОСУД ПІСЛЯ ЗАМТІЛЛЯ,А ПОТІМ ПРИЙНЯТИ ДУШ СОБІ (4 ДОРОСЛИХ ТА 1 ДИТИНА), ТО БУДЬТЕ ГОТОВІ ЩО ДО ВАС ПРИЙДЕ пАН ІГОР,З ПРЕТЕНЗІЯМИ,ЩО ВИ ДУЖЕ БАГАТО ВИПУСКАЄТЕ ВОДИ,ПІСЛЯ ЧОГО ТУПО ПІДЕ І ПЕРЕКРИЄ ВАМ ВОДУ,І ХОЛОДНУ І ГАРЯЧУ)))ВАМ НЕ БУДЕ НАВІТЬ ЧИМ УНІТАЗ ЗЛИТИ)) ПОГОДЬТЕСЬ,ЩО 200 ГРН З ЛЮДИНИ ЦЕ ЯВНО ЗАВИЩЕНА ЦІНА ЗА ТАКИЙ "СЕРВІС" ,БЕЗ ВОДОЙМИ ЧИ БАСЕЙНУ,5 КМ ВІД СВІТЯЗЯ.А пАНУ ІГОРУ БАЖАЮ ПОЦІКАВИТИСЬ ЛІТЕРАТУРОЮ НА ТЕМУ ВЕДЕННЯ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ,БО ТАКОГО МАРАЗМУ З ВИМИКАННЯМИ ВОДИ МИ НЕ БАЧИЛИ НІДЕ)МАБУТЬ ГОСПОДАРІ ВВАЖАЮТЬ,ЩО ЇХНІ ГОСТІ ПОВИННІ МИТИСЬ В ТІЙ КАЛАБАНІ,ЩО БІЛЯ ХАТИ.ДРУЗІ,МИНАЙТЕ ЦЕ МІСЦЕ 10 ДОРОГОЮ.

21/07/2017

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити