Програма туру.

1 день

Шацьк

під замовлення

від350 грн.

+38 098 065 79 55

+38 095 203 36 09

Нова садиба зеленого туризму на 10 номерів (один поверх і два мансардних) розташована в береговій лінії озера Світязь нового району забудови смт.Шацьк, до озера 300 м. У дворі: місця для вогнища, мангали, альтанки. Надаються за окрему плату дрова і спорядження для пікніка, турпоходу, риболовлі, прокат байдарок, човнів, велосипедів, кінні прогулянки.

Всі номери: одно-і двох-кімнатні люкси з кондиціонерами, санвузлами, в них дерев'яні натуральні меблі та двері, на стінах - якісні шпалери, деякі номери з камінами. Є загальні холи з камінами, їдальня, тераса. Номери укомплектовані на рівні готелів високого класу: одноразові тапочки, гігієнічні набори і парфумерія, набір ванних і пляжних рушників, щоденне прибирання номерів. У номерах невелика бібліотека, супутникове ТБ, настільні ігри.

Харчування: 3-, 4-разове, по замовленому меню, оплачується окремо (від 100 грн./ особа на добу), домашня кухня з максимальним використанням екологічно чистих продуктів місцевого походження, у тому числі риби, м'яса, молочних продуктів, ягід, грибів, є домашній квас, пиво, кисляк, свіжовижаті соки. Можливе замовлення окремих страв.

У харчуванні принципово не використовуються: морожені продукти (тільки охолоджені), добавки і приправи ненатурального походження, сурогати, напівфабрикати, фарші, наповнювачі, готові соуси, кетчупи, газована вода, пластмасовий, алюмінієвий, неякісний посуд.

До вартості не входить:

Харчування: 3-, 4-разове, по замовленому меню, оплачується окремо (від 100 грн./ особа на добу)

Відгуки по даному туру відсутні.

Ваші відгуки, допомагають нам робити Ваш відпочинок кращим:

Ваша оцінка:

Вас це може зацікавити